Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Do přístavního městečka konečně dorazili vyšetřovatelé z Reykjavíku, ale namísto kýženého rozuzlení spíše vnášejí do místní komunity rozruch. Nemluvě o tom, že Andrimu se tím připomínají staré křivdy a důvody, proč z hlavního města kdysi odjel. Ve vyhrocené situaci se objevil nový podezřelý, ale zatímco vyšetřovatelé od kriminálky z něj mámí doznání, Andri má vůči jejich závěrům pochybnosti. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak mi byla naservírována další výborná epizoda ze zmrzlého Islandu. Scénárista ze sebe evidentně vydává to nejlepší, atmosféra se mi zdá být čím dál lepší a vyšetřování muselo jít stranou, když si Andri a Trausti poměřovali, kdo dočůrá dál. Skok byl sice vyvedený, ale jako adrenalinový sport bych ho nedoporučoval. ()

Dr. Hawkeye 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Silnice jsou opět průjezdné, přilétá vyšetřovací tým z Reykjaviku, aby případ urychleně uzavřel... a celé to kardinálně prodělal. Na Anriho navíc vytáhne jeho bývalý kolega případ, kvůli kterému Andri údajně utekl z hlavního města. Nu, bude toho hodně co řešit v posledních třech epizodách... ()

Reklama

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po minulé epizodě zase trochu útlum, ale bylo jasné, že se situace v tomto díle nevyřeší. Bylo zajímavé sledovat, jak se bude vyvíjet situace v jistém "prázdnu", kdy vyšetřovatelé z Reykjavíku dotahují případ. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdo by to byl řekl, že se z Traustiho vyklube takovej debil. Každopádně atmosféra tu na mě byla fakt hustá. Andri má malé ošklivé tajemství a Agnes mi pije krev dál, přestože se nám tvůrci snaží naznačit, že to s Andrim taky neměla růžový. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama