Po minulé epizodě zase trochu útlum, ale bylo jasné, že se situace v tomto díle nevyřeší. Bylo zajímavé sledovat, jak se bude vyvíjet situace v jistém "prázdnu", kdy vyšetřovatelé z Reykjavíku dotahují případ.(10.4.2018)

Kdo by to byl řekl, že se z Traustiho vyklube takovej debil. Každopádně atmosféra tu na mě byla fakt hustá. Andri má malé ošklivé tajemství a Agnes mi pije krev dál, přestože se nám tvůrci snaží naznačit, že to s Andrim taky neměla růžový.(28.7.2020)

Silnice jsou opět průjezdné, přilétá vyšetřovací tým z Reykjaviku, aby případ urychleně uzavřel... a celé to kardinálně prodělal. Na Anriho navíc vytáhne jeho bývalý kolega případ, kvůli kterému Andri údajně utekl z hlavního města. Nu, bude toho hodně co řešit v posledních třech epizodách...(25.6.2020)

Tak mi byla naservírována další výborná epizoda ze zmrzlého Islandu. Scénárista ze sebe evidentně vydává to nejlepší, atmosféra se mi zdá být čím dál lepší a vyšetřování muselo jít stranou, když si Andri a Trausti poměřovali, kdo dočůrá dál. Skok byl sice vyvedený, ale jako adrenalinový sport bych ho nedoporučoval.(26.7.2018)