Od příjezdu vyšetřovatelů z Reykjavíku si všichni slibovali uklidnění napjaté situace v přístavním městečku a vyřešení zdejších vražd. Jenže výsledkem přítomnosti kriminalistů pod vedením arogantního šéfa je naopak ještě větší chaos, další mrtvý a rozuzlení zůstává v nedohlednu. Místní policista Andri, zatímco vyplouvají na povrch stíny jeho minulosti, pokračuje s kolegy ve vyšetřování alespoň případu pašovaných dívek z dánského trajektu. Současně začínají odhalovat, že někteří z místních vážených občanů mají ve skříních netušené kostlivce. (Česká televize)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

S každou další epizodou se bavím víc a víc. Nemůžu se zbavit pocitu, že čím víc toho vyšetřování odhalí, tím méně toho vím. A to je super! Nejhorší je, když dokážu hned na začátku seriálu vydedukovat, kdo je viník, a pak musím x dílů čekat, než mi to oficiálně potvrdí. Tady se to nestalo a já jsem spokojený. ()

chrispe

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

No nevím... ten závěr. Nejsem si jistá, zda tomu věřím. že by byl až hloupej a šel tak domů (zvlášť když má místo, kde se můze převléct). Proč to smrdí by se přece ptal každej. ()