Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Od příjezdu vyšetřovatelů z Reykjavíku si všichni slibovali uklidnění napjaté situace v přístavním městečku a vyřešení zdejších vražd. Jenže výsledkem přítomnosti kriminalistů pod vedením arogantního šéfa je naopak ještě větší chaos, další mrtvý a rozuzlení zůstává v nedohlednu. Místní policista Andri, zatímco vyplouvají na povrch stíny jeho minulosti, pokračuje s kolegy ve vyšetřování alespoň případu pašovaných dívek z dánského trajektu. Současně začínají odhalovat, že někteří z místních vážených občanů mají ve skříních netušené kostlivce. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S každou další epizodou se bavím víc a víc. Nemůžu se zbavit pocitu, že čím víc toho vyšetřování odhalí, tím méně toho vím. A to je super! Nejhorší je, když dokážu hned na začátku seriálu vydedukovat, kdo je viník, a pak musím x dílů čekat, než mi to oficiálně potvrdí. Tady se to nestalo a já jsem spokojený. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Od šiestej epizódy je každá ďalšia lepšia a lepšia. Ako sa blížime k záveru, veci sa rozmotávajú, ale nie všade rovnako. Prípad z lode je zhruba jasný, len sa dá očakávať, že sa prepojí aj na prípad z ostrova. Tam sme sa dočkali v závere veľkého prekvapenia a kto pozná škandinávske detektívky vie, že niektoré zvraty sa skrátka nedajú vopred odhadnúť. Len mi tiež nejde do hlavy, prečo nebol dotyčný opatrnejší... ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama