Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Malý dárek, který zůstal v jednom opuštěném autě zavátém sněhem, se stává oním stěžejním dílkem celé skládačky kolem případu torza vyloveného před několika dny z moře poblíž přístavu, ale i všech s ním provázaných událostí. Ve světle nových odhalení se klíčoví aktéři přestávají schovávat za zdí lží a naopak se uchylují k drastickým zoufalým činům. Přístavní městečko a jeho policisty čekají ještě pěkně horké chvilky. (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

Esgalnor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejlepší epizoda série, zážitek ještě umocňuje fakt, že má jen půl hodinky. Napěchováno napětím, emocemi a pocitem zadostiučiněním. Celé to na mě nakonec tak dolehlo, až mě to k mému překvapení dostalo k slzám. A to to nepotřebovalo lacině šokovat, či výrazně hrát na city. Hynrika si zde ukradla celý seriál. Po prvním dílu bych nečekal, že si mě seriál takhle ukradne. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Desátá epizoda přinesla skvělé uzavření první sezóny. Byl jsem absolutně spokojený, skutečného vraha (pokud se tak dá vůbec nazvat) jsem fakt nepodezíral, opět nechyběla vynikající atmosféra, akce přinesla dobře vystupňované napětí a v závěru naštěstí nepřišel žádný kýčovitý happyend, naopak, dostal jsem pár slušných důvodů k zamyšlení. ()

Reklama

octopuska 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Andri mi tak přirostl k srdci, že to celkem nechápu. Nebyl mi sympatický ani trochu a u tohoto posledního dílu mě dohnal k slzám. Případ vyřešen super, ale jeho život v troskách. Zjistit, že člen rodiny je vrah a ještě k tomu celkem v právu, je složité dilema, jak se rozhodnout.Ta chvíle na molu s usvědčujícím předmětem je hodně silná. A Andri svádí těžký boj sám se sebou, jak to vyřešit. Nakonec zvítězí spravedlnost, jak jinak. Ovšem je to s trpkými následky. Taktéž skvělá Hynrika, která to s Andrim celé táhne. Málo slov, hodně emocí, ty teskné housle co se táhnou celou serií, ty mi hodně zalezly pod kůži. Celý městečko plný podezřelých, divných ksichtů a do toho pořád padá sníh. Dělá to zkrátka výbornou atmosféru. ()

Dr. Hawkeye 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak to jsem upřímně nečekal. Uzavření první série je zcela v duchu předešlých devíti dílů. Nic megalomanského ani bombastického, ale pozvolna gradující temné finále. Skvělý počin. A plusové body za můj milovaný Island... ()

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ačkoliv jsem již na začátku dílu tušil, jakým způsobem se děj bude ubírat a kdo z čeho je vinen, tak závěr jsem si opravdu užil. Dobré zpracování a seriál, který neskončí jasným oddělením toho dobrého od špatného. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • Tělo, které se našlo v přístavu, rozřezávají na paletách s logy Českých drah. (Sicilius)

Reklama

Reklama