Andri mi tak přirostl k srdci, že to celkem nechápu. Nebyl mi sympatický ani trochu a u tohoto posledního dílu mě dohnal k slzám. Případ vyřešen super, ale jeho život v troskách. Zjistit, že člen rodiny je vrah a ještě k tomu celkem v právu, je složité dilema, jak se rozhodnout.Ta chvíle na molu s usvědčujícím předmětem je hodně silná. A Andri svádí těžký boj sám se sebou, jak to vyřešit. Nakonec zvítězí spravedlnost, jak jinak. Ovšem je to s trpkými následky. Taktéž skvělá Hynrika, která to s Andrim celé táhne. Málo slov, hodně emocí, ty teskné housle co se táhnou celou serií, ty mi hodně zalezly pod kůži. Celý městečko plný podezřelých, divných ksichtů a do toho pořád padá sníh. Dělá to zkrátka výbornou atmosféru.(12.2.2018)

Ačkoliv jsem již na začátku dílu tušil, jakým způsobem se děj bude ubírat a kdo z čeho je vinen, tak závěr jsem si opravdu užil. Dobré zpracování a seriál, který neskončí jasným oddělením toho dobrého od špatného.(15.4.2018)

Desátá epizoda přinesla skvělé uzavření první sezóny. Byl jsem absolutně spokojený, skutečného vraha (pokud se tak dá vůbec nazvat) jsem fakt nepodezíral, opět nechyběla vynikající atmosféra, akce přinesla dobře vystupňované napětí a v závěru naštěstí nepřišel žádný kýčovitý happyend, naopak, dostal jsem pár slušných důvodů k zamyšlení.(27.7.2018)

Nejlepší epizoda série, zážitek ještě umocňuje fakt, že má jen půl hodinky. Napěchováno napětím, emocemi a pocitem zadostiučiněním. Celé to na mě nakonec tak dolehlo, až mě to k mému překvapení dostalo k slzám. A to to nepotřebovalo lacině šokovat, či výrazně hrát na city. Hynrika si zde ukradla celý seriál. Po prvním dílu bych nečekal, že si mě seriál takhle ukradne.(9.2.2018)

• - Tělo, které se našlo v přístavu, rozřezávají na paletách s logy Českých drah. (Sicilius)