Ačkoliv jsem již na začátku dílu tušil, jakým způsobem se děj bude ubírat a kdo z čeho je vinen, tak závěr jsem si opravdu užil. Dobré zpracování a seriál, který neskončí jasným oddělením toho dobrého od špatného.(15.4.2018)

Nejlepší epizoda série, zážitek ještě umocňuje fakt, že má jen půl hodinky. Napěchováno napětím, emocemi a pocitem zadostiučiněním. Celé to na mě nakonec tak dolehlo, až mě to k mému překvapení dostalo k slzám. A to to nepotřebovalo lacině šokovat, či výrazně hrát na city. Hynrika si zde ukradla celý seriál. Po prvním dílu bych nečekal, že si mě seriál takhle ukradne.(9.2.2018)

Andri mi tak přirostl k srdci, že to celkem nechápu. Nebyl mi sympatický ani trochu a u tohoto posledního dílu mě dohnal k slzám. Případ vyřešen super, ale jeho život v troskách. Zjistit, že člen rodiny je vrah a ještě k tomu celkem v právu, je složité dilema, jak se rozhodnout.Ta chvíle na molu s usvědčujícím předmětem je hodně silná. A Andri svádí těžký boj sám se sebou, jak to vyřešit. Nakonec zvítězí spravedlnost, jak jinak. Ovšem je to s trpkými následky. Taktéž skvělá Hynrika, která to s Andrim celé táhne. Málo slov, hodně emocí, ty teskné housle co se táhnou celou serií, ty mi hodně zalezly pod kůži. Celý městečko plný podezřelých, divných ksichtů a do toho pořád padá sníh. Dělá to zkrátka výbornou atmosféru.(12.2.2018)

• - Tělo, které se našlo v přístavu, rozřezávají na paletách s logy Českých drah. (Sicilius)