Komentáře uživatelů k sérii (8)

Úplně nový příběh, kde se události první řady jen letmo zmíní. Ovšem se děj odehrává asi na brzký podzim, kdy sníh je jen na vrcholcích kopců a bez něho to není úplně ono. Ten název Trapped už vlastně nepasuje.(27.2.2019)

První série byla skvělou podívanou, proto jsem se té druhé docela obával. A přijde mi, že docela oprávněně. Byť většina dílů seriálu mě bavila, zpětně se příběh ukázal dost přitažený za vlasy. Navíc se úplně vytratil význam seriálu, což mi přišlo škoda. To bylo něco, co mě původně oslovilo.(31.3.2019)

Bohužel druhá sérka spadla do klišé drama seriálu s velkým důrazem na osudy hrdinů spíš než na detektivní žánr a vyšetřování.(9.3.2019)

Rozhodně lepší než první série.(22.3.2019)

Bavilo mě to víc než první série.(3.3.2019)

Celkově 70%.(13.3.2019)

Slabota. Povinné kvóty na homosexuálov, imigrantov a černochov splnené hneď na začiatku a ani potom nám s tým nedajú pokoj. Povinná odbočka ku "extrémnej pravici" a samozrejme typické západniarske deti-arogantné, rozmaznané, egoistické a tupé, hlavne, že poznajú Angelu Merkel. Dievčina by si zaslúžila hneď na začiatku poriadne zmlátiť a všetci rodičia tiež (Andri okrem iného aj za to koho poslal do basy minulú sériu, jaj títo strašne správni a zásadoví policajti :-D..) Všetko sa mohlo vyvíjať inak. A mimochodom ....začína ozajstný SPOILER.....s tým záporákom si snáď robili srandu. Už dávno som nevidela detektívku, kde by tak zle vybrali herca na postavu vraha. A nejde len o tú jeho tvár, i bez toho už pekne dlho od konca seriálu bolo jasné kto a čiastočne aj prečo.(8.3.2019)

• lahvi

První řadu jsem si vyloženě zamiloval. Po prvnim dílu druhý řady zatim zklamání. Zatim se mi vůbec nelíbí, jak vyřešili tu návaznost .. jak to napsat, abych nespojleroval.. osobního života kolem hlavní postavy. I tim tak hloupě podupali tu sérii první. Tématicky o čem ta druhá série bude, to je super, ale někam jinam, ne sem. Sem se mi to nehodí. K tomu vezmu ty vedlejší postavy, který v jedničce byly ok a tady mi někteří nesedí. Zatim kýč :/(1.4.2019)