V pasti (TV seriál)

Trapped - Gefangen in Island

• angličtina

Trapped

Krimi / Drama / Thriller

Island / Německo, 2016–2018, 18 h 37 min (Minutáž: 51–60 min)

Ólafur Darri Ólafsson, Ilmur Kristjánsdóttir, Ingvar Sigurðsson, Nína Dögg Filippusdóttir, Baltasar Breki Samper, Bjarne Henriksen, Þorsteinn Bachmann, Pálmi Gestsson, Þorsteinn Gunnarsson, Hanna María Karlsdóttir, Steinunn Ólína Þorsteinsdóttir, Sigrún Edda Björnsdóttir, Jóhann Sigurðarson, Magnús Ragnarsson, Kristján Franklin Magnúss, Björn Hlynur Haraldsson, Lilja Nótt Þórarinsdóttir, Rúnar Freyr Gíslason, Katla Margrét Þorgeirsdóttir, Sigurður Karlsson, Arnar Jónsson, Jóel Sæmundsson, Ólafía Hrönn Jónsdóttir, Guðrún Gísladóttir, Sigurður Skúlason, Stefán Jónsson, Halldóra Geirharðsdóttir, Ingrid Jónsdóttir, Bjarki Þór Jónsson, Vytautas Narbutas, Jón Pétursson, Elva María Birgisdóttir, Júlia Guðrún Lovisa Henje, Guðjón Pedersen, Eysteinn Sigurðarson, Gunnar Viðar Valdimarsson, Marta Quental, Grace Achieng, Georg Leite de Oliveira Santos, Steve Lorenz, Salka Sól Eyfeld, Jasmín Dúfa Pitt, Hans Tórgarð, Monika Orlowska, Rán Ísold Eysteinsdóttir, Helga Rós Hannam, Sólveig Arnarsdóttir, Valdimar Örn Flygenring, Guðjón Davíð Karlsson, Steinn Ármann Magnússon, Kingsford Siayor, Unnur Ösp Stefánsdóttir, Dar Salim, Þorsteinn Gunnar Bjarnason, Lára Jóhanna Jónsdóttir, Hinrik Ólafsson, Gunnar Bersi Björnsson, Anna Claessen, Björn Ingi Hilmarsson, Ragnar Jónsson

Komentáře uživatele chrispe k tomuto TV seriálu

Trapped není vůbec špatný seriál. Ale že bych z něj byla nějak nadšená a doporučovala ho dál... to asi ne. Je rozhodně nad průměrem. Tahákem pro mě bylo prostředí a počasí. Teď v těch teplých dnech jsem se ráda "ochlazovala" u sněhových vánic a zároveň přemýšlela, jak se na takovým místě asi žije a co si proboha oblíkají, že vypadají, že jim není vůbec zima. Hlavní hrdina Andri je celkem sympaťák, kolegyně Hinrika mu celkem zdatně sekundovala (i když ten svůj zmrzlej nevěřícnej pohled používala na můj vkus až moc často) a Ásgeir... no ten se jim tam tak nějak motal pod nohama. Případ je řádně zamotaný, minulost se prolíná s přítomností a věřte mi, že (víc než) pár postav nebudete mít rádi. Osobně jsem od toho čekala něco úplně jinýho, ale i tohle nebylo špatný. Na druhou sérii se nejspíš podívám, jen škoda, že (zatím?) není na Netflixu. Btw: Intro se mi ze začátku moc nezdálo, ale s postupujícími díly jsem ho oceňovala víc a víc.(29.7.2020)

Prvni epizoda se nese v duchu svinskyho pocasi. Hlavni postava policisty se povedla, je to sympatak kazdym coulem. No u Agnes jsem si uz ted jista, ze v mych oblibenych scenach nebude. Kapitana, doufam, nekdo brzo kopne do prd... vsak si rozumime.(25.7.2020)

Toz prituhuje nebo co. A chudak Andri bude muset na koberecek.(25.7.2020)

Vypadá to, že nám do děje přijde další postava, kterou nebudu mít ráda. :D Děj se sune pomalu dopředu, chybí mi tam trochu akce. Popravdě jsem se těšila hlavně na to počasí. :D(26.7.2020)

Tvůrcům dle závěru nejspíš jen samotný zločin nestačí. Každopádně jsem zvědavá, co ze starého pána v příštích dílech vypadne.(27.7.2020)

Být Andrim, tak si to asi už hodím.(27.7.2020)

Nevím jak na ostatní, ale při posledním záběru jsem měla pocit, že se vše až do teď vlastně točilo v nějakém kruhu, aby se teď bez vysvětlení uzavřel. Doufám, že teď už to půjde přímou cestou. Spousta otázek, málo odpovědí a jestli tušíte co se tam děje, tak klobouk dolů. Já nemám ani páru.(27.7.2020)

Kdo by to byl řekl, že se z Traustiho vyklube takovej debil. Každopádně atmosféra tu na mě byla fakt hustá. Andri má malé ošklivé tajemství a Agnes mi pije krev dál, přestože se nám tvůrci snaží naznačit, že to s Andrim taky neměla růžový.(28.7.2020)

No nevím... ten závěr. Nejsem si jistá, zda tomu věřím. že by byl až hloupej a šel tak domů (zvlášť když má místo, kde se můze převléct). Proč to smrdí by se přece ptal každej.(28.7.2020)

Celkem emotivní díl. Asi bych se zachovala jinak, než Andri.(28.7.2020)

První série nám skončila poněkud hořce.(28.7.2020)