Reklama

Reklama

Pocket Monsters - Diamant a perla

(série)
  • Česko Diamant a Perla / Diamant a Perla: Bojová dimenze / Diamant a Perla: Galaktické zápasy / Diamant a Perla: Vítězové ligy oblasti Sinnoh (více)
Promo
Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie
Japonsko, (2006–2010), 73 h 13 min (Minutáž: 23 min)

Kamera:

Hisao Širai

Hrají:

Ikue Ótani, Júdži Ueda, Megumi Hajašibara, Rika Macumoto, Šin'ičiró Miki, Unšó Išizuka, Činami Nišimura, Ajako Kawasumi, Akeno Watanabe, (více)
(další profese)

Epizody(191)

Malý Ash má jeden obrovský sen - chce se stát pánem Pokémonů. Spolu s věrným Pikaču se snaží zachránit všechny vzácné příšerky před zlými lovci. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Promo

Recenze (20)

Olík 

všechny recenze uživatele

Už se mi párkrát o víkendu povedlo vstát v době, kdy malým dětem zkracují volné chvíle Pikachu a jemu podobní. Abych si mohl udělat zasvěcený názor na věc, vždy jsem nechal pár minut ty prapodivné potvory svádět své animované fighty. Bohužel musím konstatovat, že sledování bezpohlavních hentai zvířátek, kteří vyšlou jeden ze svým rafinovaných útoků a čekají, jak scénárista rozhodne o jeho úspěchu, by mojí generaci, která vyrostla na Šmoulech, Tomu a Jerrym nebo Kačeřích příbězích těžko uspokojilo:(................................................................................................................................................... Korekce a omluva zároveň – byl jsem jedním z uživatelů znalých tématu obeznámen stavem pokémoního pohlaví. Takže se velice omlouvám, Squirtle, Poliwag, Bulbasaur a ostatní nejsou bezpohlavní hentai zvířátka, ale pohlavní hentai zvířátka – což však nemění nic na mém názoru na ně. ()

jimik13 

všechny recenze uživatele

Každý si může tvrdit co chce, ale po úvodní řadě je toto nejlepší Pokémon série. Animace už je na úrovni, ale stále zůstává věrná a kreslená bez přílišné digitalizace. Region Sinnoh je jedinečný tím že se zde vyskytují zcela nový Pokémoni se vším všudy (ostrov), nejzábavnější řada ať si každý říká co chce ()

Reklama

borec999 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V čase tejto série Pokémonov u nás znova rapídne stúpol záujem o nich- a to kvôli fenoménu kartičiek, ktoré v tomto období zbieral každý a s ktorými sa na školách robili ťažké kšefty. Popritom viacerí (vrátane mňa) začali po dlhej dobe pokémonov i znova sledovať v TV. A tak som sa dostal k sérii-Diamant a Perla, ktorá ma bavila možno ešte o kúsok viac ako pôvodná a ktorá je podľa mňa jednou z najlepších aké vznikli. Z nostalgie a príjemných spomienok-pekné 4 hviezdy. 70% ()

Gemini 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Osm let po konfrontaci s prvotním zlem jsem objevil, že se vrátilo ... a je stejně dementní jako dřív. Fakt moc díky, TV Barrandov, udělat pásmo z takových velikánů světa anime jako jsou tyhle zrůdičky (tím nemyslím ty chudáky v pokeballech) a Bakugan, to je v těch obrovských kvantech zábavných/romantických/ulítlých/dobrodružných/hlubších anime seriálů, které ročně Japonci a spol. vyprodukují, skutečně nevídaný kumšt. Nezbývá než použít Mocné Zaříkadlo "Do p..i, přes p..u, na p..u, Pikaču!" a nadále otevírat dětem nové obzory vlastním úsilím, když každé televizi vládne žrout many (mana-žer) bez vkusu a přehledu, zato se zvláštním smyslovým orgánem, který při cinkotu mincí vypíná vyšší mozková centra... První Pokémoni si zasloužili odpad, protože to byli prostě první tragédi z Tragédova. Tohle je naprosto vyvařená zbytečnost. 20% ()

Foxhound#1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Série s regionem Sinnoh byla doslova jako restart pro hlavního hrdinu, z téměř Battle Frontier mistra byl najednou looser, co projízděl jeden zápas za druhým, hlavně s novým a tvrdým rivalem Paulem. Nové postavy jinak byly fajn, co naopak šlo hodně dolů byli Rakeťáci, takhle trapný nebyli snad za celou dobu seriálu a jejich šaškování dosáhlo vrcholu. ()

Galerie (62)

Reklama

Reklama