Swat Kats: The Radical Squadron (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný / Sci-Fi

USA, 1993, 23x22 min

Když jsem byl malej tak jsem to žral, ale ted mi přijde chlápek, kterej když zařve hou tak se mu zvěčí docela trapný(8.4.2005)

Dva kočičáci Swat Kats - předpokládám, že na stíhačce F-14 Tomcat. Zajímavý animovaný seriál.(16.11.2013)

Malej já, Carton Network, hukot! Kde jsou ty časy...(31.12.2008)

Fíha, to byl seriál. Dlouho jsem hledal ten název, až teď se našel a jsem za to rád :-) Jeden z mých nejoblíbenějších na Cartoon Network. The Mask / Swat Kats, jo, to byly časy :-) hodnocení nedávám jen díky melancholii, ale pro opravdu povedenou technickou stránku věci. Ty nápady, akce, dialogy. Takhle má vypadat pořádnej kreslenec. Ne pokemon, Digimon. 80%(2.1.2012)

V dobách mého dětství nářez největší - kreslený svět, ve kterém jsou všichni (po vzoru třeba Rebeccy, Kida a Balúa) "lidé" kočky. A dva skvělí mechanici tvoří právě Radical Squadron. Neuvěřitelné technické vychtávky, které ti dva vymysleli, pobaví každého kluka. Takovou stíhačku neměli ani v Trans Formers:)(23.5.2003)

• - Stíhačka Turbokat, ve které kočičáci létají, designově vychází z nadzvukového stíhacího letounu Grumman F-14 Tomcat. (Kirman)