• Svadbos

Slabá neskoršia komédia dvojice L+H. Jedna potenciálne dobrá scéna s pomaly horiacim expertom (Edgar Kennedy) ešte dobrý film nerobí.(23.9.2011)

Česky Laurel a Hardy v CPO. I zapadlé americké městečko Huxton chce nějak pomoct ve válce a tak organizuje civilní protileteckou ochranu (CPO), jejímiž členy se brzy stanou také obchodníci s bicykly Laurel a Hardy. Oba popletové ovšem působí víc škody než užitku a tak jsou zproštěni služby. Naštěstí, když už oba věší hlavu, přijdou na stopu nebezpečných nacistických špiónů, kteří chtějí vyhodit do povětří místní továrnu. A tak zase získají zaslouženou slávu i navzdory nepříznivému osudu. Přestože je film otevřeně propagandistický, není vůbec špatný. Podobá se jejich komediím ze 30. let, gagy jsou dobré, jednoduché a přímočaré, někdy samozřejmě opakují již osvědčené gagy ze svých krátkých filmů. Jejich úhlavního nepřítele si po letech znovu zahrál Edgar Kennedy a je vidět, že s věkem neztratil nic ze svého umění.(15.10.2007)

• Pitryx

Tohle jsem musel přerušit, jak jsem se nudil, takže první půli jsem se zasmál asi dva krát, ve druhé už nebylo čemu. Velice slabý film.(5.12.2016)