Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pohrobek
  ****

  Zábavný snímek v dobré tradici grotesek Laurela a Hardyho, jemuž možná trochu škodí, že obsahuje i romantickou historii lásky s překážkami, kde chybí zábavné postavičky Stana s Oliim. Jinak je tu ale dost velmi dobrých čísel, někdy stačí i dojemný Laurelův pohled směrem k Hardymu, který je tu tentokrát o dost sebevědomější a světáčtější. Vojenské téma dvou nemehel, která se musí nějak srovnat s vojenským drilem, bylo ještě lépe rozvinuto v dalším snímku s Laurelem a Hardym, a to ve filmu Laurel a Hardy v cizinecké legii.(13.8.2006)

 • Iggy
  ***

  Česky Ráz, dva, tři. Film je parodií dobrodružného filmu režiséra Hathawaye z téhož roku Tři bengálští jezdci (Lives of a Bengal Lancer) s Garym Cooperem v hlavní roli. Stan McLaurel má dědit a tak se svým nerozlučným přítelem Oliverem Hardym vydává do Skotska. Naneštěstí namísto pohádkového bohatství zdědí jen dudy a tabatěrku se šňupacím tabákem po svém prapředkovi. A tak Stan a Ollie, zase úplně švorc, živoří v zapadlém hotýlku kdesi ve Skotsku. Rozhodnou se využít nabídky vyzkoušet si na měsíc oblek zdarma, ale omylem se nechají naverbovat do armády, přičemž výsledek je v podstatě týž, jen se v novém ustrojení musí vypravit do Indie. Tam se potýkají s armádním drilem (Stan zaboha nemůže chytit pochodový rytmus), svým věčným nepřítelem Finlaysonem i s fata morganou. V závěrečné scéně se střetnou i se zákeřnými Indy. Jejich patálie doprovází vcelku zbytečná vedlejší linie milostného příběhu. S přihlédnutím k tomu, co Stan a Ollie ve svých filmech dokázali, je Ráz, dva, tři spíš méně povedený, ale jejich taneček u koše na odpadky patří do jejich zlatého fondu!(27.3.2008)

 • Flego
  ****

  Komické eskapády, na aké sme pri legendárnych komikoch zvyknutí, zavedú oboch najprv do Škótska aby skončili v Indii. Vtipný snímok s nezabudnuteľným tancom okolo smetného koša. Piaty komentár.(10.1.2017)

 • Pitryx
  ***

  Legrace to je, ale jak jsem již zmínil jinde, dlouhé filmy nejsou pro SL a OH to pravé ořechové. Není to prostě ono.(22.11.2016)

 • bloom
  ****

  Laurel a Hardy zde rozehrávají nejlepší výstupy své zvukové kariéry.(29.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace