Totáln! sezona (TV seriál)

• Česko

Totální sezona

Sportovní / Dokumentární

Česko, 2019, 6 h 48 min (Minutáž: 22–80 min)

Jan P. Muchow

Komentáře uživatele Ellmariachi k tomuto TV seriálu

Když mě bylo asi 10 a tvaroval se můj fotbalový život, všichni kolem mě fandili Spartě. No a to mě nebavilo. Radši věčně druhej, než škaredej a rudej. Uběhlo spousta vody. Zažil jsem euforii při postupu přes Ajax. Zažil jsem potupnou porážku od Arsenalu. Přišel dokonce boj o záchranu a téměř krach. A právě kvůli poslednímu zmíněnému období, jsem strašně rád za to, že Slávia je tam kde je. Ale jsem šťastný i za to, že Slavia vůbec je. I díky ne úplně šťastnému období ze začátku jara v osobním životě, jsem si o to víc vážil radostných chvil u tohoto krásného sportu, při sledování nejkrásnějšího dresu na světě. Proto jsem rád, že se můžu podívat zpětně, jak to vypadalo v šatně v těch nejvypjatějších chvílích a naopak při výbuchu radostí. Dokument je výborný a má snad jen dva slabší díly. 100 procent a nezbývá než si zakřičet: Červenobílá!!!Síla!!!(24.9.2019)

Velkolepý díl s mezníkem českého fotbalu. Trvám na tom, že největší posilou SKS je Trpišák. Je neskutečný. A závěrem? Kam se hrabe Titanic. Tady jsem byl na měkko.(25.7.2019)