Rhona má jen několik hodin na záchranu svého syna. Musí podle instrukcí udělat čistku v podsvětí města. Podaří se jí závod s časem ve zkorumpovaném prostředí vyhrát? Vladik Zorich (Dolph Lundgren) je kriminální boss, který se roztáhnul po celém podsvětí hříšné metropole Los Angeles. Obchoduje se zbraněmi, drogami i bílým masem. Má pod palcem hazardní hry. Ale jednoho dne ho podrazí žena, které nejvíce důvěřoval a která byla jako jeho pravá ruka. Rhona je odvážná, ale její troufalý čin nezůstane bez trestu. Vladik unese jejího malého syna a přinutí Rhonu, aby mu pomohla odstranit všechny konkurenty a nepřátele. Zatímco život jejího syna visí na vlásku, Rhona se snaží najít nejnebezpečnější a nejzvrácenější Vladikovy protivníky a získat cenné zboží i informace. Má na to jen jednu jedinou noc. Vladik nemilosrdně určuje pravidla „hry” a pečlivě dohlíží na každý Rhonin krok v potemnělých ulicích Los Angeles. Ale i tak podcenil sílu mateřské lásky, a když se jeho pečlivě promyšlený plán začíná rozpadat, propuká chaos. (TV Prima)

Trailer 1

Wacoslav1

No Laco už napsal všechno podstatný. Jde nám to s obrovským Lundgrenem do obrovský žumpy, což zamrzí když si člověk vzpomene, že vloni to vypadalo na solidní restart jeho kariéry i díky návratu na plátna kin v Aqua Manovi nebo Creedovi 2 o čemž si kolegové z podobné kategorie jako Seagal či JCVD můžou nechat jenom zdát, ale pak se shodí účastí v totálně odfláknutých projektech jako je tento. Mám pro toho chlapáka stejně slabost a tak to ani tentokrát nebude odpad, ale toho amatérství a neumětelství je je v poslední době v těchto akčních béčkách až moc. Přitom byly časy kdy stačilo na natočení podobnýho, ale poctivýho kousku i pár drobných a dalo se na to koukat. Ok třeba tam byly levný praktický efekty, ale pořád lepší než dnešní hnusný digitální střílení před digitální kamerou a vůbec digitální všechno. Darmo mluvit... Ta hvězda je fakt jenom za Dolfíka. Za tu transku v hlavní roli, kreténskej ksicht neherce Liddela a další Trejův párminutový vomrd ve spojení s amatérskou technickou stránkou, směšnými efekty a režijní nemohoucností je to jasnej odpad.10% ()

Lacike odpad!

Nejaká hnusná kunda musí kvôli synovi splniť zopár úloh pre Vladika (obrovský Lundgren). A tak chodí z miesta na miesto a pritom zmláti niekoľko bývalých hviezdičiek, ktoré ste už roky v žiadnom dobrom filme nevideli. A tento nebude výnimkou. Zvorali, ktorý to režíroval s nejakým ďalším vemenom síce nie je taký veľký uspávač hadov ako Zasraný a jeho filmy sú proste natoľko mizerné, že je to občas sranda. Hlavne prestrelky stoja za to. Vyzerá to jak keď sa malé deti hrajú, robia pri tom pif, paf a následne sa teatrálne zvalia na zem. A patričné efekty výstrelov ručne dokreslia, aby to vyzeralo fakt cool. Smutné, že niečo takéto niekto vydáva za profesionálnu robotu. Za niečo stoja iba bitky, ktorých je tu dokopy asi minúta. V nich ukáže tá škaredá kunda prečo ju obsadili. Trejo alebo Lundgren sú len cameo ojeby na diváka. Lundgren na rozdiel od Treja aspoň raz vstane zo stoličky a kopne dlhou nohou do obrovského čuráka Liddella. A to je zhruba všetko. Šichta splnená a honem k Zasranému, aby natočil ďalšie prírodné hnojivo s ktorým si zaserie nepoučiteľný fanúšik týchto starých vykopávok svoj monitor. P.S: Lundgren utrpel pri natáčaní ťažký úraz hemeroidov. Stolička bola príliš tvrdá. 1/10. ()

Rominator

Rhona (Natalie Burn) musí během několika hodin splnit pět úkolů pro Vladika (Dolph Lundgren), aby dostala zpátky svého syna Mika... Dolph Lundgren má na plakátu velký prostor, ale hlavní roli samozřejmě nehraje. Natáčení muselo být pro Lundgrena tentokrát nenáročné, protože většinu svých scén prosedí za klávesnicí a do akce se zapojí teprve v úplném závěru. Danny Trejo přidává do své rozsáhlé filmografie další nezajímavou roli. Chuck Liddell znovu předvede svoje neherectví a každému divákovi musí být jasné, že v jeho případě to lepší nikdy nebude. HODNOCENÍ 10% ()

otík odpad!

Neskutečná debilita a ukázka, jak hluboce lze padnout při natáčení filmu. Sice scénář je jasný a nekomplikovaný, ale jinak je vše špatně. Všechny scény ve tmě, bojové scény příšerně sestříhané, hlavní hrdinka nesympatická bojově nasraná matinka, protože jí neustále sedící Dolph drží kluka a ona musí vykonat pět nesnadných úkolů. A když už konečně Doplh vstane z křesla a má bojovat, je to tragédie. Tohle byla hrůza, která nesplňuje ani procento dobrého filmu. Hudba: Gregory de Iulio ()

mzss1 odpad!

(5%) Má vůbec smysl tohle podrobně komentovat ? Je to nudná sračka a to se tu v podstatě v celém rozsahu filmu stále něco děje. Nějaké zmatené bitky (jsou opravdu strašné a to nejsem tak na choreografii přísný divák), amatérské přestřelky a celkově triky za hovno. Třeba i obyčejné scény, kdy útočník padá na zem – to vše vypadá směšně. Prostě levné béčko. Navíc příběhem je to tak nezáživné, že jsem se těžko orientoval, kdo je kdo. Nějaká hnusná ženská (je zde hlavní hrdinkou – údajně) chtě nechtě pracuje pro Lundgrena, aby dostala zpět svého syna. Jenže to ani nevypadá jako únos a to rozuzlení ke konci je trapné. Sakra, rozkecávám se. Takže děj na hovno, akce debilní, i když je jí zde celkem dost a ani Dolph to zde moc nevytrhl. Působí zde unaveně a nezaujatě. Ostatní známé herce včetně Treja nekomentuju, se tu objeví a žvástají o píčovinách - bych i já dovedl. Prostě ODPAD! ()

• Natáčelo se v Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)
  • Koordinátora soubojů dělal Tony Messenger. V malé roli si zahrál vyhazovače před klubem a byl také Lundgrenovým kaskadérským doublem. (Rominator)
  • Jako koordinátor kaskadérů na filmu pracoval Arnold Chon. (Rominator)