Epizody(12)

Terezinka198

Ano, přehnaně vysoké hodnocení. Ale poslední dobou sleduji až příliš mnoho originálních anime s Nobunagou (nebo aspoň s jeho jménem v titulu) a upřímně - líbí se mi. Kde začít? Určitě openingem, který mě chytl za srdce a já si ho v posledním díle i zpívala :D (tolik asi k mé úchylce kek). Zda je zde jakási historická přesnost, soudit nemohu. Užívala jsem si příběh, který mi byl nastolen a historická fakta jsem ignorovala. Co tvůrci zde dodrželi opravdu obstojně byla Nobunagova schopnost vést válku a jeho nebojácnost. I s hrstkou mužů se vrhá do boje, zkouší nové věci... Proč ne? Vždyť takhle vznikají legendy a mocní lidé (a taky mnoho bláznů, na které historie zapomene :D). Tajemná Kichou, která získala nové jméno, aby mohla znovu bránit Nobunagu. Nešťastná smrt bratra Nobunagy. (*cough cough* Skvělé yaoi zpestření *cough cough* kecám.. nebo ne? :))) ) Za mě rozhodně jedno anime z letní sezóny, kvůli kterému jsem se na pondělí pokaždé těšila. Jen jediná špatná věc je, že má jen 12 dílů. ()