Isekai chito majutsu-shi [majishan] (TV seriál)

• Japonsko

異世界チート魔術師[マジシャン]

Isekai Cheat Magician

Animovaný / Fantasy

Japonsko, 2019, ?x24 min

• Scalpelexis

[Shlédnuta 1 epizoda, drop] I kdybych se naklonoval, tak si myslím, že můj klon bude méně generický co tento isekai od ostatních předchůdců. Jediné plus za to, že se hlavní hrdina choval relativně přirozeně.(10.7.2019)

• Terezinka198

Isekai Trash Magician. Něco tak nemožného a hrozného jsem už dlouhou dobu neviděla. Spojte všechny hrozné klišé a získáte toto. Naprostý odpad. Děs a hrůza. Ztráta času. Lituji každé minuty, které jsem s tímto anime strávila. Ale z důvodu výzvy, kdy nemohu nic dropnout, jsem tím peklem prošla. K ději nic psát nebudu, protože tam žádný nebyl. To už si dovoluji tvrdit, že i Boku no Pico by bylo o trochu záživnější, než tahle zrůdnost. (a to je co říct) 0/10.. pocitově tak -100/10 a momentálně nejhorší anime roku.. možná dokonce i nejhorší anime, které jsem (zatím), kdy viděla. Úspěšně sesadilo Boku no Pico i jeho pokračování.(25.9.2019)

• Sermone

Zamestnanci štúdia Encourage Films sa tentokrát zamerali na dobročinnosť a vytvorili seriál pre japonské deti pod 12 rokov a so stredným stupňom duševnej zaostalosti, aby im poskytli trochu tej úpadkovej kultúry na letné prázdniny. Škoda len, že som sa o tomto fakte dozvedel až počas sledovania tohto "geniálneho" výtvoru. Mohol som si totiž ušetriť 50 minút svojho života a venovať ich nejakej príjemnejšej činnosti, než akou je sledovanie nahlúpleho isekai fantasy pre malých retardov. Moje IQ je (našťastie) podstatne vyššie ako vyžadované maximum 49 bodov a základnú školu som ukončil už príliš dávno, takže určite nepatrím medzi cieľovú skupinu. Na tomto seriáli nie je dobré absolútne nič a nádej na zlepšenie je mizivá; po dvoch pretrpených epizódach preto končím a hodnotím plne zaslúženými 0%. Odpad!(19.7.2019)

• Jeoffrey

"The storm of cliché." Během 6 episod mě překvapila maximálně stupidita některých momentů, třeba když Taichi bojuje proti bestii, která je imunní proti fyzickým útokům a jako pokročilou strategii, když rány nefungují zvolí - přidat víc síly. Chlapské řešení! Když něco nejde silou, tak to půjde větší! Málem na to chlapec dojel, ale naštěstí má jakožto hlavní hrdina přeci jen ten nejpevnější plot armor a později už jakožto opravdový princ zachraňuje jednu dívku z nesnází za druhou a ty, i když samy také velice silné, mu postupně padají k nohám... Něco originálního by tam nebylo ?!? A tak jsem se neskutečně nudil, protože ani na vteřinu nemám o hlavní postavy strach a to i díky geniálním nápadům, jako třeba odpálit armádu jak v papiňáku, díky kterým jsem se občas i uchechtl... Každopádně už teď v půlce seriálu získávám víc než jasný dojem, že tady kromě pár dalších podivných paskvilů asi nic zajímavého nenajdu. A nepřesvědčí mě ani tisícovky goblinů a příšer, které prý zabíjí, plení a znásilňují, protože škody, které napáchají, budou pokaždé nulové a tak jsou tam jenom na efekt, jako strašák a také názorná ukázka toho jak silní jsou hlavní hrdinové a protože v pozadí je samozřejmě jistě velmi promyšlený a složitý komp(l)ot a také strašně prohnaní, nebezpeční a hlavně děsiví padouši - já se tak bojím !!! Ale teď vážně - je to prostě děsná nuda, dramatické momenty absolutně nefungují, příběh také nic extra neslibuje a koukat na to jen kvůli soubojům? No po pravdě viděl jsem lepší, viděl jsem hodně lepších... Kvalitativně a vůbec celkově se tohle anime u mě nejvíc blíží asi téhle podívané (tam byl přeci jako pokročilá taktika pro vítězství v bitvě třeba velbloud) a tak i hodnocení tady bude naprosto shodné, tedy 3/10 a drop po 6. díle, protože tady trefili všechno z mého listu.....(15.8.2019)