poster

Aziz Ansari: Right Now (TV film)

Komedie

USA, 2019, 65 min

Režie:

Spike Jonze

Scénář:

Spike Jonze, Aziz Ansari

Kamera:

Autumn Durald

Hrají:

Aziz Ansari
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Thomick
  ****

  "Things just don't become racist when white people figure it out." - Tesat do kamene.(21.7.2019)

 • dO_od
  *****

  // Hey, buddy, I've missed you. Aziz Ansari se po roce vrátil, jen už to není ta Treat Yo Self verze, ale místo ní dorazil Aziz novej. Stále vtipnej, stále sázející na inteligentní humor, jenom zkrátka novej. Po propírané #MeToo kauze dospěl, uvědomil si pár věcí a teď si o tom s lidma povídá, přičemž střídá momenty smíchu s momenty, kdy se vám chce brečet. Věděl jsem, že o tu premiéru nebudu chtít přijít, rozhodně jsem ale netušil, že to bude až takhle silný. Děkuju a teď prosím tu třetí sérii Master of None, s Francescou, Zloději kol, a klidně i těmi božími Velvety.(9.7.2019)

 • ScarPoul
  *****

  Veľmi vyspelé a úprimné. Azizove stand upy som nemusel. Hoci som si ich vždy pozrel. Bol to pre mňa len jeden ukričaný Ind, ktorý žije v Amerike a chýba mu nadhľad alebo niečo trefné o čom by hovoril. Tento Aziz je iný. Lepší. Vyspelejší. Zaujímavejší a múdrejší. Dokonca aj dojemnejší. Nútiaci k zamysleniu čo naposledy u mňa spravil Daniel Sloss. Držím palce Aziz. Bola to veľmi obohacujúca hodinka. A zaslúžený plný počet.(28.7.2019)

 • Solverino
  *

  Tak zas tak moc vtipný to není... asi nejsem ten správnej "kavárník" a ani dostatečně "uvědomělej" abych se smál každý blbosti, která tam zazní. Pár pousmání, ale celkově slabé.Spíš to vypadá jako nějaká sekta, která se směje úplně všemu, asi něco pouštěj do sálu v klimatizaci, jinak tomu nerozumím, Na takový Monty Python Flying Circus to nemá ani zdaleka.(13.7.2019)

 • StanislachKo
  *****

  Ako bolo uvedené obrovskými písmenami v trailery: "TRULY MOVING", už chápem prečo tie písmená boli obrovské. Inteligentne a originálne navodené strety vyhrotených protichodných emócií. K záveru úsmev a skoro až slzy. To všetko vďaka hodine jedného krpatého inda, barovej stoličke a mikrofónu. Jo a klinec: Prvotným targetom tejto show je nakladať na "pozitívnu diskrimináciu".(12.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace