Aljak

Postava Shivu mi bola maximálne nesympatická, a fakt si nedokážem predstaviť, čo by slušné a ambiciózne dievča ako Astha mohlo upútať na takom impulzívnom agresorovi ako bol Shiva. Toto mi hlava nikdy nebrala, že prečo si niekto chce silou mocou komplikovať život pri niekom, kto si ide aj tak stále svoje. Ale niet čo Asthu ľutovať, sama sa tak rozhodla. OK, to by bol môj psychologický "rozbor" postáv :D Čo sa filmu týka, do veľkej miery bol ovplyvnený práve mojim negatívnym vnímaním Shivu. Dej bol klasický indický - neakceptovaný chalan sa uchádza o srdce dievčaťa, bojuje s nepriazňou okolia, aj so svojím vlastným egom. Keď už to vyzeralo, že všetko mieri k očakávanému koncu, tak prišiel zaujímavý zlom, ktorý aspoň čiastočne zachránil film od totálneho klišé. Vyznie to možno blbo, ale tá negatívna scéna tomu celému aspoň v závere pomohla. Aj tak, na viac ako 2* to u mňa bohužiaľ nebolo. ()

Andrea1717

Veľmi pekný film so skvelou hudbou. Obaja herci v hlavných úlohách, dostali za tento film cenu Filmfare za najlepších nováčikov a skutočne boli skvelí. Film o tom, ako láska zmení mladého výtržníka a celý jeho život privedie na správnu cestu. Smutný ale veľmi dobrý film. ()