Reklama

Reklama

Vraždy u jezera

(seriál)
  • Německo Die Toten vom Bodensee (více)
Trailer
Krimi / Thriller
Německo / Rakousko, (2014–2023), 24 h (Minutáž: 90 min)

Hrají:

Matthias Koeberlin, Nora von Waldstätten, Hary Prinz, Stefan Pohl, Fiona Neumeier, Peter Kremer, Christopher Schärf, Raphael von Bargen (více)
(další profese)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Pobřeží Bodamského jezera, kde se střetávají hranice Německa, Rakouska a Švýcarska, je revírem německého kriminalisty Michy Oberländera (Matthias Koeberlin) a jeho rakouské kolegyně Hannah Zeilerové (Nora Waldstättenová). Společně vyšetřují brutální vraždy v nádherném vysokohorském prostředí impozantních Alp. Ale přitom je každý úplně jiný. Micha je pragmaticky založený a má schopnost vcítit se do myšlení jiných. Hannah je naopak vůči svému okolí obezřetná, nepřístupná a odměřená. Navzdory, nebo snad díky tomu, že mají každý jinou osobnost a odlišné metody, tvoří perfektní tým. Čím déle spolu pracují, tím lépe si rozumí. Možná i víc, než jsou si ochotní přiznat. Potýkají se nejen s krvavými vraždami, ale i pečlivě střeženými tajemstvími a zdánlivě neřešitelnými záhadami, nečekaně vyplavenými na břehy Bodamského jezera. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

papilon395 

všechny recenze uživatele

Podívala jsem se poctivě na všech 11 dílů a nedá se svítit, na víc než 3 hvězdičky to nemá. Oba členové týmu zarputilí až umanutí, její postava kopíruje Sagu z Mostu. Osobní osudy, které vyplňují tak polovinu scénářů, tam pro mě nemusely být, nijak mi to dotyčné nepřiblížilo. ()

soviczka 

všechny recenze uživatele

Německo-rakouský pokus o severskou krimi... To je marný... Jedna polovina vyšetřovatelského dua vypadá jako blonďatý bezdomovec, ta druhá je nevychovaná asociální slepice... Hodně slabá krimi na nedělní večer. ()

Reklama

Zazie 

všechny recenze uživatele

Průměrná německá krimi v dobrém i špatném slova smyslu. A protože mívám chuť na průměrnou německou krimi (zvlášť když se odehrává v atraktivním prostředí, a to průměrná německá krimi zpravidla ano), ráda se podívám. ()

Galerie (387)

Zajímavosti (1)

  • V jedné scéně je vidět cedule „Czech republic“ neboli Česká republika. (padouchrap)

Reklama

Reklama