Reklama

Reklama

Láska na první tlapku

(TV film)
  • USA Love Unleashed
Trailer

Obsahy(1)

Hailey má firmu Puppy Party Playdates, což je parta roztomilých štěňátek k adopci, s kterými zpestřuje různé oslavy a zároveň psíkům hledá nové majitele. Na jedné takové party se seznámí s osmiletou Emmou, která moc touží mít pejska, a s jejím tatínkem Ryanem. Emmina maminka před pěti lety zemřela na rakovinu a Ryan od té doby žije jen pro svou dcerku. S pořízením pejska ale váhá, není si jistý, jestli je už dostatečně zodpovědná. Rozhodne se to prověřit tak, že s Hailey domluví, že jí Emma může na příští štěněcí party dělat pomocnici. A Ryan samozřejmě přijde s ní. Ryan má ovšem i další úmysly, Hailey se mu moc líbí a líbí se mu také, jak báječně umí vycházet s Emmou. Vztah se slibně rozvíjí, bohužel se ukáže, že v jedné věci se jejich názory zásadně rozcházejí: Hailey sbírá podpisy na petici proti vybudování nákupního střediska na místě, kde by si představovala útulek pro psy. A Ryan je shodou okolností zaměstnán na radnici jako projektant a má stavbu obchodního centra na starosti. Ryan přemýšlí, zda by se nenašlo vhodnější místo, kdy by se mohl uskutečnit Haylein sen o psím útulku, a naskytne se mu i další příležitost podat jí pomocnou ruku, když si mrzutý soused, kterého ruší psí štěkot, stěžuje na Hailey na policii. Ryan jí nabídne, že pejsky ubytuje u sebe, než se záležitost vyřeší. Pomáhá Hailey také uspořádat zásnubní party ozvláštněnou její psí partičkou, a když pak milovnice pejsků spočine při tanci v jeho náruči, není už dál co řešit. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Hallmark produkce nejtěžšího kalibru. Film naivní a přeslazený až z toho bolí zuby a pro romatický žánr to je podobné, jako novodobá seagalovka pro akční film. ()

Teachman 

všechny recenze uživatele

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 2/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. Naprosto předvídatelný film, který je plný klišé a šablonovitosti. ()

Reklama

Trixinka 

všechny recenze uživatele

Na mě až moc přeslazené, nekonfliktní, sluníčkové. Chyběla tomu nějaká větší zápletka, problém, konflikt či něco, co by tu sladkost trochu přiostřilo. Za ta štěňátka a myšlenku na party se štěňaty, které si můžete adoptovat, dávám 2*. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama