V Wars (TV seriál)

• Kanada

V Wars

Drama / Horor / Sci-Fi

Kanada, 2019, 7 h 9 min (Minutáž: 37–57 min)

• Facerr

Někde jsem tady četl očekávaný příměr k The walking dead a musím konstatovat, že zombíkům to nesahá ani po kotníky. První dva díly naznačovali, že by se mohlo dít něco zajímavýho, ale pak to šlo od desíti k pěti. Tohle byla vážně slabota a přitom to mělo takový potenciál. Docela se divím, že jsem vydržel celých deset dílů.(31.1.2021)

• Yoshitsune

Tak jo, tohle je první velké špatné od Netflixu, samotného mně to překvapilo, ale tohle se fakt nepovedlo. Za prvé Ian Somerhalder nehraje upíra, nestane se upírem a postavu kterou hraje, je silně nesympatická. Víc nesympatický je však jeho syn a bývalá manželka, sou tady i sympatické charaktery, reportérka, blondýnka a indián, tihle tři to dost zachraňují a příjdou mi zajímavější než ty hlavní postavy, kolem kterých se to točí. A co týče dalších postav, přišly mi takové obyčejné, ničím nevýrazné a Adrian Holmes toho upíra nehraje moc přesvědčivě, první čtyři epizody to s ním ještě jde, ale pak kdy je z něho vůdce, už mně nezajímal. Upíři mají sice fajn ksicht, ale nejsou moc děsivý a nepříjdou mi ani moc nebezpečný, až na zvýšenou sílu, sou jako lidi, což je zklamání, čekal sem že to budou nezastavitelné bestie a oni nejsou. A je škoda že se hlavní hrdina nestane upírem, ale zároveň by s tou touhou zabíjet bojoval a snažil by se najít lék, něco jako je ve hře Vampyr. Hlavní hrdina, ani nedělá svoji práci, vždycky to za něho udělá někdo jiný, kolegyně, senátorka, reportérka atd, on většinou běhá za svým synem, bývalou ženou a nebo svým nejlepší přítelem, který je na něho nasraný, tak od něho utíká pryč a o tom je celý seriál, o běhání. Druhou sérii si raději ani nedám, tohle dopadlo hodně špatně.(2.4.2020)

• warrenur

Skoda, ze prakticky vacsina hereckych vykonov, az mozno na "pacient-a zero" (Holmes) a hlavneho zaporaka (Outerbridge), bola absolutne nepresvedciva az amaterska. Nehovoriac o tak hlupuckych dejovych zvratoch, az som musel obcas proste par sekund popohnat dej. Holt scenar je tiez deravy ako reseto. Zaujalo ma to podobnostou k jednemu scenaru z hry Plague Inc. Evolved a premohla ma zvedavost, ako si s tym tvorcovia poradia tuna. Inak by som bol skoncil zrejme uz po druhom - tretom dieli. Ale blizia sa dlhe zimne vecery, a tak ako jednohubku s poharikom cohosi -> s trosku otapenou myslou, to mnohi zbastia. Inak, da sa pod tym predstavit aj jeden z utopistickych scenarov, ak sa raz nejaky ten virus (ani T-cko ani Z-ko samozrejme ;) ) z labakov "dostane", ci zmutuje volne. <40% Neodporucam. Narocnejsi divak nech si este hviezdu uberie.(9.12.2019)

Taká iná podoba a variácia na The Strain. Upír môže byť každý z nás aj bez kusnutia? Zaujímavý a relatívne originálny námet. Škoda len, že to ide posledné časti hopom tropom a troška nasilu tam natlačili záverečné twisty. Ale na druhú stranu, nemôžem povedať, že by to nebolo zaujímavé. Som zvedavý na novú sériu, ak teda bude.(18.3.2020)

• kklepkaa

Obrovské zklamání. Ian Somerhlader byl v Upířích deníkách boží, tady se z něj stal stárnoucí človíček co příliš nezaujme. Je teda pravda, že jsem viděla jen jeden díl, třeba se to později rozjede, ale nejsem si jistá, že tomu dám ještě šanci při tom jaká je na trhu konkurence a jak já stíhám sledovat seriály.(7.1.2020)