Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po automobilové nehodě je nalezena mrtvola spolujezdce, který však nezemřel na následky samotné nehody. Řidička končí v nemocnici ve vážném stavu. To, co se původně jeví jako obyčejná autonehoda, zavede vyšetřovatele brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová) a její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) k odhalování křivd a tajemství minulosti. Do vyšetřování se opět zapojí i další zkušení detektivové (M. Isteník a P. Bučková). Karinin bratr se k tomu všemu pouští do svého vlastního vyšetřování, které ho má zavést k vrahovi žen, jež se až příliš nápadně podobají jeho sestře. (Česká televize)

(více)

Recenze (34)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Více méně očekávané finále, kdy se propojí děj Karininého bratra s Lukášem, kterého zachránil v blázinci před oběšením. Pořád jsem čekal nějaký brutální zvrat, něco, co by totálně propojilo Lukášovo chování s Erikem, ale nic, absolutně nic. Čili došlo jen na vyúčtování křivd, ke kterým vlastně ani nedošlo. Tohle fakt zklamalo. Hlavní případ bouračky a vraždy muže nabyl špatný, taková tradiční detektivka s normálním závěrem, kdy pachatel ani nelituje svého činu, protože sociálně toho ani není schopen. Průměr, který měl vyšperkovat celý seriál, což se bohužel nestalo. ()

Dechman 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ten brat Čvančarovej musel byť ozaj nejak postihnutý, keď hľadal podľa mapy najprv kapličku, potom káble vysokého napätia a čuduj sa svete pri zakreslenej obci na tej istej mape mal jej názov ?!? :D , už mu chýbalo len prelepené oko a námornícky klobúk...no nič séria pobavila, kopec nepresností, nelogiky a záver teda ustrihnutý pri reve vyšetrovateľky, ktorá bola takmer celý seriál pokojná pri horších veciach a hlavne nikoho netrápilo, že jej brat len tak zmizol, nikto ju ani tú zachránenú nevypočul asi, jej matka napomáha zločinu a ona sa tvári, že veď Ti večer vynadám...dosť divná teda mord parta :D ()

Reklama

Eleanor05 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tomu Renč nakonec nasadil korunu svými oblíbenými motivy akce, násilí, krve a řvaní, se kterými neumí pracovat. Nemá dost vkusu a filmařského citu na to, aby scény s těmito prvky nakonec vždycky nevyznívaly křečovitě, uměle a trapně. Asi to měl být super napínavý případ na závěr, ale vyšla z toho parodická a křečovitá nuda. 1*. ()

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Název tohoto doufám posl. dílu to vystihl dokonale. A co psychouš Heřmánek jr.? Zmizel po anglicku. Dal bych si s ním spin-off.;-) Jak řádí po rebublice a nikdo ho nezastaví. Jeho linka byla totiž to jediné a zajímavé. Pokud by se někdy natočila naše verze Psycha, máme našeho Normana Batese a to nemyslím ironicky. ()

Luswani 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celý problém tohoto seriálu tkví ve špatné režii. Jak jinak si vysvětlit, že i herci, kteří jinde hrají dobře, jsou tady nějak nepřirození. Vlastně většina scén působí křečovitě, nevhodně je užitá hudba. Poslední díl nic převratného nepřinesl. A paní Čvančarové bych vážně doporučil, aby už nikdy policistku nehrála. Fakt to působí směšně, když taková almara na podpatcích, v plášti, čepicí a s pistolí v ruce vtrhne do chaty. 45% ()

Galerie (18)

Zajímavosti (2)

  • Premiéru epizody sledovalo 1,4 mil. diváků (15+), byl to nejlepší výsledek po 20:00. (rublik05)
  • Při odhalení vraha hraje skladba „Machinery“ od belgické hudební skupiny Warhaus. (Doomcourier)

Reklama

Reklama