Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Velmi překvapivý osud prodejce anglických knih, aneb jak se stát porno režisérem snadno a rychle. Při první erotické scéně mi spadla čelist a přemýšlela jsem, jestli jsem opravdu na Netflixu, nebo jsem omylem přepnula na Pornhub. Takový stupeň erotiky bych opravdu nečekala, hlavně když vezmu do úvahy, že se jedná o japonský seriál... Každopádně nečekejte vynucenou nebo lacinou erotiku, využití lechtivých scén je velmi důvtipné a v příjemném kontrastu s celkově vážným laděním zbytku díla. Mé hodnocení: 90%(21.8.2019)

Sledoval jsem dabované v angličtině, což samozřejmě bylo trochu rušivé, ale zvykl jsem si. Seriál splňuje přesně to, na co láká synopse. Je to náhled do světa japonské erotiky se vším, co k tomu patří. Začíná se v 80. letech s byznysem pornočasopisů a prvních sexshopů. Seriál je dostatečně explicitní, což musí být, protože točit seriál o pornu, který by byl cudný, nedává smysl. O světě japonského porna toho moc nevím, takže to byla zajímavá exkurze do jiné reality. Doporučuju. Film je biografií skutečného režiséra Toru Muranishiho (viz wiki). Přesně pro tohle mám Netflix rád, že vám nabídne i seriály, ke kterým byste se jinak vůbec nedostali.(10.8.2019)

fakt pecka. valka videoformatu included :D(12.8.2019)