poster

Putting Pants on Philip

Komedie / Krátkometrážní

USA, 1927, 19 min

Režie:

Clyde Bruckman

Kamera:

George Stevens

Producenti:

Hal Roach
(další profese)
 • Iggy
  ***

  Česky Filípek na návštěvě. Typický Skot v sukni Philip (Stan) přijíždí do Ameriky za svým strýčkem (Oliver Hardy). Chová se značně nekonvenčně, je celý hrr do žen a protože na každém rohu jednu moc krásnou potkává, nemůže se udržet, čímž značně ztrapňuje ve městě váženého Olivera. Poprask způsobí také přecházením nad větrákem ve stylu Marilyn Monroe. Oliver se ho snaží zklidnit tím, že se ho pokusí navléknout do kalhot, leč neúspěšně. Laurel a Hardy tu netvoří dvojici, jak je všichni známe, a film je průměrný. Po něm ovšem přišla série toho nejlepšího, co společně natočili.(15.9.2007)

 • dopitak
  ****

  The Lost Films of Stan Laurel and Oliver Hardy: The Complete Collection – Volume Six (1923-1929). Jeden z nejlepších filmů celé série. Zajíček Filípek se chová jako supertestosteronový puberťák, co neudrží piňďoura v kalhotech, ovšem tehdy to uměnili filmově zaonačit trochu jinak.(12.7.2011)

 • Flego
  *****

  Veľmi podarený krátky film o strýkovi ( Hardy ), ktorý čaká synovca Philipa ( Laurel ) zo Škótska. Množstvo gagov, pobehovania robia z tohto filmu to lepšie, čo spolu natočili. Laurel v baretke, motýliku a škótskom kylte je jednoducho neodolateľný. www.video.google.com(23.3.2007)

 • Marek1991
  ***

  Tá chôdza akoby muža so ženou, či tá scénka, ktorá by sa dala považovať za predchodzu „Pu pu pi du“ Marylin Monroe, to bolo skvelé, no zbytok ma trocha otravoval. Zaujímavé, že Philipa zaujala len jedna žena. Nebola to nejak extra prepracovaná groteska, ale bavila. Celkovo kedysi sa točilo viac zábavných diel, menej depresívnych a tak sa v tomto neustále zlepšovali, predháňali sa navzájom, vymýšľali nové veci a kvalita sa tomuto nedá uprieť. Laurel a Hardy to vedeli, boli špička.(9.2.2014)

 • petaspur
  ***

  Strýček Oliver si vždy zakládal na své vážnosti. Příjezdem jeho skotského synovce Philipa se však jeho život náhle změnil. Philip při spatření své múzy neustále vyskakuje ve ztopořeném postoji a svým pudovým jednáním způsobuje další a další šrámy na strýcově solidnosti. Vrcholem je známá scéna s položeným skotským kiltem přes zablácenou silnici, kde strýček ztratí poslední zbytky své cti.(10.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace