Many Goodly Creatures (E04) (epizoda)

Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2019, 41 min

Natalie Martinez

Scénografie:

Chad Krowchuk

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

• MoiJe

Ludia co vedia ich mena potvrdia vsetky Chasine neuveritelne historky ako pravdu, a vsetci ju stale maju za klamarku. Plus jedina aspon jakz takz skumala okolie, ostatni sedeli, a vinia ju, ze nieco nasla. Nech je otravna ako chce, ja by som s nou chcela byt zadobre. Neeeviem preco tu volovinu plnu nesympatickych postav stale sledujem, asi fascinacia.(19.9.2019)

Chase sa prebudí na ostrove a pokúša sa ostatných presvedčiť o tom aká je pravda o ostrove. Nikto jej neverí do chvíle, keď sa na pláži objaví dvojica neznámych ľudí, ktorí sa predstavia ako Bonnie a Clyde a ktorý potvrdia slová Chase. Naviac im oznámia, že sa im budú vracať spomienky na to, kvôli čomu skončili na I-Lande...návrat na ostrov opäť seriálu vrátil atmosféru a flashbacky do minulosti jednotlivých postáv sú prísľubom, že sa konečne dá "život" na ostrove do pohybu.(14.9.2019)