poster

Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein (TV film)

Komedie

USA, 2019, 32 min

Scénář:

John Levenstein
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Raziel_cz
  ****

  Komediální jednohubka. Nečekaná, bizarní, ale sakra zábavná. Co taky od scenáristy jedněch z nejlepších televizních komedií čekat? David Harbour jako šílený Orson Welles geniální. "And that's acting, sucker!"(16.7.2019)

 • M.i.k.e
  **

  zvláštní podivnost,kterou jistě Harbour točil dle svého nejlepšího vědomí a svědomí,ale výsledek je někde mezi Pythonovským skečem a filmy Zdeňka Trošky.Nevyrovnané a vlastně i těch 30 minut byl dost...40%(20.7.2019)

 • DaViD´82
  ***

  Meta narativní mockument, který bez ladu i skladu překládá tu lepší a tu horší nápady. Potenciál v tom nesporně je, ale chtělo to dotáhnout. Podobný formát sedne spíše suchému britskému humoru než tomuto zpracování, ale i toto v těch lepších momentech umí být sympaticky bizarní. Škoda že v těch horších je to prostě jen nesympaticky debilní.(18.7.2019)

 • JAn
  **

  Pro skalní fandy Davida Harboura nutnost, pro všechny ostatní nevyvážená podivnost, co dokazuje snad jen to, jaký je Harbour srdcař.(16.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace