poster

Inside the Making of Dr. Strangelove

Dokumentární

USA, 2000

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Kusko.t2
  *****

  Making of Dr. Strangelove, filmu nominovaného v roku 1965 v kategóriách – najlepší film, herec a scenár, ktorý súčasne patrí v Amerike (nielen) medzi to najlepšie – tretia najlepšia komédia, dvadsiaty šiesty najdôležitejší film histórie.(5.10.2008)

 • Vodnářka
  ****

  Asi 50-timinutový dokument nejen pro fanoušky Kubricka a jeho Doktora "Divnolásky". Dozvíte se v něm nejen spousty detailů o pozadí příběhu, natáčení, ale i názory odborníků, zážitky účastníků natáčení, zjistíte víc o samotném Kubrickovi, metodách jeho režie, výborném herectví Petera Sellerse nebo třeba proč má Dr Strangelove na konci černou rukavici (a spousty spousty dalších detailů). http://www.youtube.com/results?search_query=dr+strangelove+inside&aq=f(12.7.2010)

 • Itar
  ****

  Narozdíl od Making 'The Shining' poměrně povrchně klouzající dokument. Informací a zajímavostí však i tak dostatek.(9.9.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace