Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Když Dracula konečně shořel na kříži, všichni mysleli, že je navěky mrtvý, to ale podcenili sílu pána upírů. Dva patologové totiž při zkoumání shořeného těla zjistí, že jde o upíra a začnou experimentovat. Krvavou koupelí přivedou Draculu opět k životu, protože chtějí odhalit záhadu nesmrtelnosti. Ani železná pouta ale nedokážou pána upírů zadržet, a jedinou záchranou lidstva je tajemný kněz a lovec upírů Uffizi, který je stejně nemilosrdný jako samotný Dracula! Krvavý boj opět začíná! (SPI Film)

(více)

Recenze (45)

Bobik9 

všechny recenze uživatele

Pro mě velmi milé překvapení. Dracula 2000 nebyl špatný, ale čekal jsem od něj trochu víca když mě zklamal, dlouho jsem si nechtěl pustit pokračování. Ale když jsem se nakonec odhodlal a shlédl tento film, tak jsem nečekal, že by mě to mohlo docela zabavit. Bylo to něco jiného oproti podobně zaměřeným filmům, kde běhá upír po městě a kouše koho může. Tady sice sem tam taky nějaký ten upírek utekl a zakousl se, ale Dracula byl nečekaně stále pod dohledem a moc se mi líbil, jak byl udělaný. Navíc velmi dobrá hudba a nečekaně slušný výkon Jasona Londona. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Přibližně na stejně blbé úrovni jako první díl. Ze začátku se sice zdá, že to bude něco na téma lovců upírů a blbě pověšené vlajky kdesi v rumunské Ostravě docela pobavily, ale nakonec vše sklouzlo do nudy, kdy se po většinu filmu prakticky neděje nic jiného, než že Draculovi berou nebo dávaj krev a dělaj s ním různé hokus pokusy. Ale viděl jsem už i horší upíroviny. 30% ()

Reklama

liquido26 

všechny recenze uživatele

Dracula 2000 byl skvělej film, ale tohle pokračování to byl otřes. Nejenže návaznost je trochu kostrbatá, ale ono se tam vůbec nic nestane, děj je o ničem, představitel Drákuly je narozdíl od Geralda Butlera příšerně nesympatickej a jedinej, kdo to trochu zachraňuje je Jason Scott Lee coby Otec Uffizi, lovec upírů, to byl docela borec. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Upíři jsou téma, které mě od shlédnutí vždycky odrazuje a ve valné většině oprávněně. Kromě Salem´s Lot a Nosferatu mě upírské filmy nebaví a to je případ i tohoto filmu. Předvídatelná, stokrát viděná a nijak neobměněná nuda, dokazující, že upírské téma už je zřejmě naprosto vyčerpáno a jeho oživení nepomůžou ani akční slátaniny typu Underworld nebo Blade.... ()

Stealth2 odpad!

všechny recenze uživatele

Nevěřil jsem svým očím...jednak samotný začátek byl pro mě jako ostraváka úplně šokující...Ostrava-Czech republic...pak nějaké jiné město a samé maso-uzeniny......a vlající český prapor....tak si říkám co že se z toho vyvine. No nestačil jsem se divit co všechno můžou lidi vymyslet za kraviny. Sledovat to do konce nemá smysl. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení filmu probíhalo v Rumunsku v lokalitách Sibiu, Bukurešť, Rasnov, Sighisoara, Zarnesti a Transylvánie. (GASTON73)
  • Jason Scott Lee byl v roce 2003 nominován na cenu DVDX AWARD za film DRACULA2: VZKŘÍŠENÍ (Dracula2: Ascension) v kategorii "nejlepší herec v DVD premiérovém filmu". (Lynette)

Reklama

Reklama