tomik99

Malinko se přešlapovalo na místě. Celá hodina o vloupání do laborky. Zbytečně to natahují a neví, co z toho vytlouct. Přitom toto společenství má toho tolik co nabídnout a děj by se dal krásně rozvést. No jo, to by se ale tvůrci museli chytit za palici. Jadis potěšila, už jen ten Rick tomu chybí. ()

Doomcourier

Zatím rozhodně nejlepší epizoda celého seriálu. Dívá se na to dobře a děj má spád, takže to i krásně utíká. Moje největší výtka směřuje k nelogickému chování postav (ta Iris). ()

kenkaku

Propojení “helmet-hair” ropuchy z TWD opět přidalo malé bezvýznamné plus. Obřím mínusem je scénář. Takové idiocie co se tam zase děje… kraluje homo-debil (co se klidně zavře v mrazáku bez kliky) a tlustá machna, která se chová jako tupá slepice (i když ví, že dělá zástěrku) a navíc posílá na vlastní pěst vzkazy do vesnice? Ale naprostým vrcholem idiocie je pro mě kompletní ignorance konce minulé epizody. Jako opravdu není zapotřebí vysvětlit co se stalo gumě, když ho čapli s náklaďákem? Sorry, ale tohle opravdu za průlom v dějí nevidím. ()

fisus

Nebýt Iris, tak bych asi poprvé dál plné hodnocení, ale ta postava je mi tak protivná, že dám jen 4 hvězdy. Ale jsem upřímně rád, že se seriál slušně rozjel. ()