Brave (E01) (epizoda)

Drama / Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2020, 53 min

 • ScarFace_V8
  ****

  Tak už je to tady! Třetí sezóna Life is Strange… ou počkat… Cože? To je The Walking Dead?! No dobře. Velká zlá čarodějnice, jejíž organizace „Lidová republika“ 'unesla' hlavním holkám příběhu tatíka pro dobročinné účely výzkumu a my jim to co? No my jim samozřejmě nevěříme! Ano je to ta samá organizace nakousnutá už v originálním TWD… sakra, začínám mít velké obavy co tam čeká na Ricka Grimese v trilogii, která mi momentálně přijde, že nikdy nevznikne. Příběh vysílá čtyři děcka (Columbus ze Zombielandu nedodržující kardio, princeznu Rebelku, Emoboye a malého Sherlocka) do světa, se kterým má i Daryll Dixon problém. Fakt nevím, co si mám myslet. Jako asi na to budu koukat. Zombíků přece nikdy není dost. Vnitřnosti a brutalita tam jsou taky. Do toho první nasadil pár zajímavých plot-twistů. Asi to bude dobrá sranda.(9.10.2020)

 • PatrikP4
  ****

  Duch z dílů TWD se přenesl i zde... Moc keců málo akce... Ale na pilotní díl byl že je to daleko lepší než předchozí spinn Fear... Samozřejmě zde vidíme šest (+ plus paní republikou, která se asi objeví i v dalších dílech) naprosto nesympatických postav (ty co vypadají jako pro další průběh hlavní)... Výjimka vypadá jen Hope ale uvidíme v jakých stopách dál půjde... Každopádně bylo asi naznačeno co se bude dít dál a holky měli pravdu...(22.10.2020)

 • Houbiczska
  **

  Zbytečný spinoff, který působí strašně hloupě a infantilně, skupina dětí je (zatím) hrozně nezajímavá, příběh takový nijaký a asi se to seriálu úplně vrhat raději nebudu...(4.10.2020)

 • Davidkkk

  World Beyond je přesně takový, jaký jsem očekával… totálně zbytečný. Nesouhlasím s nadměrným ždímáním komiksové předlohy Roberta Kirkmana a stojím si za tím, že to, co lze vidět v seriálech Fear the Walking Dead a této teenagerské novince, nám měli tvůrci naservírovat v jednom jediném původním The Walking Dead. Osobně mám v plánu World Beyond dokoukat už jen díky tomu, že to bude díkybohu mít pouhé dvě série a ke konci by mělo dojít k jakési konstelaci celého zombie světa. Bál jsem se ústřední čtveřice hrdinů a mé obavy byly oprávněné. Duo sester je celkem v pohodě, ale jakmile se na obrazovce objeví nechutní mastní nerdíci, měl jsem chuť to vypnout a už nikdy pilotní epizodu nedokoukat. Jediným vyloženě zajímavým charakterem je záporačka, což není žádné překvapení, protože s těmi bylo v tomto univerzu vždy naloženo brilantně.(15.10.2020)

 • mikki089
  **

  Zatím první díl příliš nenadchl. Divák, co sleduje The Walking Dead, by jen těžko zvládl spojit ten to seriál právě s TWD, pokud by v názvu právě nebylo TWD (World Beyond). Jediné, co TWD: World Beyond spojuje s celým TWD, jsou zombíci. Kdyby se v dílu vůbec neobjevili, nedalo by se toto považovat za The Walking Dead. Celý první díl mi vůbec do post-apokalyptického světa nezapadal, sledovat se to sice dalo a jsem zvědavá, jak seriál bude pokračovat, ale zatím z celého TWD universe je tento spin-off nejhorší. Herecké výkony jakž takž ujdou, ale žádná sláva to není, hlavně Aliyah Royale, která ztvárňuje Iris Bennet, příliš autentický výkon nepodala. Samozřejmě plánuji sledovat i nadále, možná se to zlepší, v co i doufám, ale zatím nic moc.(3.10.2020)

 • - V epizodě zazní píseň „The Devil“ od PJ Harvey. (Duoscop)