Je to pravá večení podívaná na kolu a popkorn. Pokud ale nebudete filmoví barbaři a odložíte u sledování konzumaci potravy na jindy, tak poznáte, že v každém filmu je skryto úsilí spousty lidí, která je nedocenitelná. Zrovna zde si po shlédnutí uvědomuji, že filmu stačí jenom něco málo, aby se rovnal ostatním konkurentům a proto ho neodhazuji do třídy dvou hvězdiček a podobně. Pravda je, že když mu to něco málo chybí tak je to jeho mínus, ale já jsem však názoru spíše opačného. Film je plný akčních a thrilerových scén, nabitý emocemi a vztekem a zobrazuje velice přemrštěně, nevím ovšem do jaké míry, chování paparazziů k filmovým i jiným hvězdám.(18.11.2005)

Lepší tři hvězdičky. Tento film je obstojně natočen, má výborné obsazení (Robin Tunney z PB, Cole se svými pár pohledy se tam akorát hodil.. :-) ale na co dojíždí je scénář... celou dobu nevíte, jestli detektiv je na jeho straně nebo ne... Ale zase není to TAK špatné. Viděl jsem spoustu daleko horších filmů.(15.1.2009)

• _DAVE_

Tento film mi prisel velmi ucelovy, fotografove jsou v nem vyobrazeni jako hladovi vlci kteri chteji obsolutne za kazdou cenu "ulovit" svou korist a jdou doslova pres mrtvoly. Osobne si nemyslim ze by filmova hvezda (ten v hlavni roli mi nejvice sedel na Dudikoffa :-) travila vetsinu casu nahanenim paparazziu s basebalovou palkou a podobne. Za klad povazuji pomerne kratkou stopaz, byt to o 30min. delsi, tak u toho asi nevydrzim do konce..(22.3.2005)

Zaujímavo aj keď dosť drsne spracovaná téma neodbytných a všetkého schopných paparazzov, ktorí sa naozaj neštítia ničoho. Nemôžeme sa potom čudovať, že filmový hrdina, ktorému po nehode s fotografmi balansuje malý syn na hranici života a smrti a manželka je ťažko zranená, vezme spravodlivosť do svojich rúk. Film na mňa pôsobil dosť uveriteľným dojmom. Mne sa film veľmi páčil aj keď v ňom nehrá žiadna herecká superstar, (okrem mojej obľúbenej Robin Tunney). Vrelo doporučujem milovníkom neobvyklých detektívok.(6.1.2015)

• Lukoboss

Řekněme, že slavné osobnosti mají všech těch fotografů za čas dost, zvlášť když jim lezou do soukromí. A tento snímek to ukazuje vcelku hezky (ze začátku). No nicméně ten zbytek je vážně spíš podprůměr a opět (jak je to u velké většiny filmů zvykem) se film zvrhne v docela stupidní podívanou. A to ten začátek vypadal tak slibně..(15.1.2009)