Nic složitého, ale mě se to líbilo. Pobavil mě inspektor Columbo, ale zároveň jsem byla potěšena jeho vnímáním spravedlnosti. Vím, že je to nereálné, ale tak co, je to film. Na konci jsem čekala něco ve smyslu "končím", takže když to tam nebylo, byla jsem lehce zklamaná. Ale jinak to dopadlo, jak jsem si jako vyznavač "oko za oko, zub za zub" přála. I když ani tohle heslo nebylo úplně relevantní. Klidně si to za pár let pustím znovu.(20.11.2013)

Tak nějak jsem od toho nic moc nečekal, jen jsem si říkal, že ten popis děje zní hodně zajímavě, a když jsem nenašel ve večerní nabídce TV stanic nic zajímavějšího, tak jsem se na to zkusil podívat. A zakoukal jsem se do toho natolik, že mě až překvapilo, jak příjemně ten děj plyne a jak je to celkově pojato hodně nenáročně, takže mozek a myšlení jsem mohl nechat v klidu a mohl jsem si naplno užívat pomstu jednoho herce dotěrným fotografům, kteří profitují z fotek celebrit. Pomsta to byla rafinovaná, chytře promyšlená a dovedená až do konce, aniž by kdokoliv mohl přímo obvinit onoho herce, že je za ty nehody, které se jednotlivým paparazziům staly, přímo odpovědný. Tady krásně zapracovala vynalézavost a chytrost scénáristy a musím říci, že já bych asi takto rafinované provedení pomsty nevymyslel. Jak říkám, je to příjemný film se zajímavým a napínavým dějem, který hodně rychle utekl, aniž by stihl začít jakkoliv nudit a já jako normální divák jsem maximálně spokojený. Herecké výkony byly perfektní, tam nemám absolutně co vytknout, a ono vůbec celkově je velice těžké něco tomuto filmu vytýkat. Ale přesto tak nějak cítím, že na nějaké lepší hodnocení to není, je to tak někde mezi třema a čtyřma hvězdama, ale nakonec zůstanu asi u toho, že to je mírně nadprůměrný thriller, který na jedno skouknutí je perfektně použitelný, a tak to má asi být, takže uděluji lepší tři hvězdy.(16.6.2010)

• Jordan

plejáda tých najslizkejších hercov (s výnimkou krásnej robin tunney) predvádza mdlé, zle napísané a chabo motivované výkony v neoriginálnom, biedne zrežírovanom thrilleri bez pointy a so žiadnou sympatickou postavou. a nielen charaktery, ale aj samotný filmári scenáristom počnúc a režisérom končiac robia počas celého trvania (chvalabohu krátkeho, no i tak o 80 minút dlhšieho, ako je potrebné) tohto pseudofilmu jednu chybu za druhou. škoda peňazí, času, reči i námahy. Prečo dávam tú jednu hviezdičku? Dobrá otázka. Neviem. Možno pekán Robin, možno Vince Vaughn s fúzami zo Starsky a Hutch a možno jediný podarený fórik s Alecom Baldwinom. Inak dosť dobrá mizéria.(23.9.2006)

Lepší tři hvězdičky. Tento film je obstojně natočen, má výborné obsazení (Robin Tunney z PB, Cole se svými pár pohledy se tam akorát hodil.. :-) ale na co dojíždí je scénář... celou dobu nevíte, jestli detektiv je na jeho straně nebo ne... Ale zase není to TAK špatné. Viděl jsem spoustu daleko horších filmů.(15.1.2009)

• Haymar

Ukázkový případ totálně zmrvený a promarněný šance. Vynikající nosnou myšlenku a její následné mrazivé dopady pohřbilo zoufalé zpracování, příšerná režie a tragické obsazení v čele s necharizmatickým a totálně nesympatickým nehercem Colem Hauserem. Zajímavý, thrillerový rozjezd přeskakuje po cca 1/3 filmu do nesmyslné, zběsilé a chaotické akční slátaniny, klasického hollywoodského střihu, kterou už nedokázaly zachránít ani (jinak výborní) Tom Sizemore s Robin Tunney, ani vtipná camea (Gibson, Vaughn, Rock, McConaughey)(16.7.2008)

• - Hlavní role Bo Laramieho byla nabídnuta i Vinci Vaughnovi, který ale nakonec hrál jen sebe samotnýho. (Karlos80)

• - Kromě scénáristy je debutantem na poli celovečerních filmů i režisér Paul Abascal. Dříve režíroval mnoho epizod tv seriálů, zahrál si v druhém Predátorovi a staral se o vlasy desítkám herců při natáčení filmů. Díky práci na Smrtonosné zbrani 1-3 se seznámil s Gibsonem, který mu potom dohodil tento job. (imro)

• - Mel Gibson nebyl uveden v titulcích. (Stanley619)