• Gemini

Je to vždycky smutné, vidět promrhaný potenciál. A tato naivní a (kromě Toma Sizemorea) nepřesvědčivě zahraná jakože óda na spravedlivou pomstu, jejíž scénář by snesl asi takový balík vylepšení jako zákoník práce, je příkladem toho nevyužitého potenciálu. A ty výstupy velkých hvězd nesvatého lesa, to je opravdu k smíchu. Jo a abych nezapomněl, pan detektiv mi ze všech nejvíc připomíná jakousi podivnou variaci na Columba střiženého Alem Bundou. A to není zrovna dobrá vizitka:)(31.1.2007)

Osobne je pro mne zahadou proc ma tenhle film tak prumerny hodnoceni je to vynikajici thriller na neotrepane tema a ukazuje stinnou stranku slavy je pravda ze herec je az moc vykreslenej jako vzornak a paparazziove jako banda nejvetsich smejdu ale nedelal bych z toho tragedii ten atraktivni namet je totiz vyuzit beze zbytku pri kratky stopazi neni cas se nudit a zaporakum v podani Sizemora a Baldwina je ta role usita na miru hlavni hrdina je sice slusnak ale ve chvili kdy bezohledni fotografove ohrozi jeho rodinu prejde do protiutoku a nemilosrdne a vynalezave je likviduje jednoho po druhym nekdo ten film kritizuje ze je to az moc velka jednohubka no nevim ja byl spokojen dostal jsem vic nez sem cekal a to nebyva casto pro mne proste solidni prekvapeni a jeden z nejslusnejsich thrilleru co jsem za posledni dobu videl(24.12.2012)

Tak veľké plus pre tento filmík - tak ma zaujal, že jeho sledovanie som neuskutočnil v horizontálnej polohe, ale pekne s hlavou nalepenou na obrazovke. Bo Laramie (Cole Hauser) je vychádzajúca akčná hviezda o ktorého fotky sa teraz trhajú všetky plátky. A tak automobilová naháňačka s paparazzmi skončí haváriou, pri ktorej sa zraní jeho žena a synček ostane v kóme. Tým to však nekončí a tak Bo aby ochránil svoju rodinu vezme spravodlivosť do vlastných rúk. Skvelé je, že o toto jeho rozhodnutie sa vlastne postarala náhoda. Paparazzi sú tu vykreslený ako tí najväčší hajzli, takže Boovi naozaj držíte palce, aby tých smradov dostal. A dostane ich veľmi prefíkane. Skvelí je koniec, kde stojí nad posledným protivníkom a sám nemôže uveriť, ako to všetko dobre vyšlo. Tom Sizemore si konečne zahral záporáka ako sa patrí, a je v tom veeeeľmi dobrý.(21.4.2005)

55%(29.3.2009)

Jde sice o pomstu herců vůči paparazziům, ta ale neměla zase tak moc zapůsobit na diváky, jako spíš vytvořit dobrý pocit u samotných herců. Mel Gibson při jednom rozhovoru dostal nápad, který se přetavil ve film, nic jiného v tom není. Přetavil se v klasický, téměř televizní "akční" thriller, s televizním obsazením, televizním scénářem a televizními efekty. Do kin šel jen proto, aby se o něm vědělo. Podobných, průměrných filmů vzniklo spousta. Spoustě jsem dal také průměrné hodnocení, proč bych jej tedy nemohl dát i snímku Paparazzi, když jsem se skoro vůbec nenudil. Nedělní večer, otevřený lahváček, mísa brambůrků a nenáročný thriller.(7.7.2010)

• - Tom Sizemore si musel dát během natáčení dva týdny pauzu, protože měl nehodu. V některých scénách si můžete všimnout i jizvy na čele. (Karlos80)

• - 20-ti milionový akčňák měl premiéru 3. září a během prodlouženého víkendu vydělal 7,9 mil. dolarů, které mu stačily na čtvrté místo v žebříčku. Z kin severoamerického kontinentu si nakonec odnesl téměř 16 milionů USD. (imro)

• - Mimochodem, Mel Gibson měl od Zpívajícího detektiva (2003) hereckou pauzu, během které se věnoval přípravě a režii svého megaúspešného Umučení Krista. (imro)