Série(2) / Epizody(16)

Jim Hacker už sedí v premiérském křesle celé tři dny - a zatím si vede skvěle. Tedy alespoň on sám o tom nemá nejmenších pochyb. Pravda trochu mu vadí, že se asi napříště bude muset obejít bez obědů, neboť v Downing Street se nevaří. Ale tato drobná nepříjemnost je bohatě vyvážena radostným očekáváním nadšených reakcí veřejnosti, jichž se mu nepochybně dostane, až ji seznámí se svým geniálně prostým "Velkým plánem", jímž jediným politickým tahem vyřeší problém obrany, školství i nezaměstnanosti... (oficiální text distributora)

Recenze uživatele gotham k tomuto seriálu (1)

Jistě, pane premiére (1986)

Oproti ministrovi jde kvalita přeci jen malinko dolů. Pořád je to sranda, prakticky v každém díle se člověk zasměje a pobaví, ale už se prostě ví, o co jde, a bohužel tvůrci nepřišli s ničím novým. Hacker mi přijde už trošku paličatější a umí si dupnout, zatímco v první sérii byl takový jednodušší a hloupější, ale o to to byla větší sranda. A také sir Humphrey a Bernard mi přišli takoví dřevěnější, ty jejich hlášky už kolikrát nejsou tak trefné. Povedené pokračování, oproti jiným sitcomům pořád excelentní, ale jednička je lepší. 80% ()