Jistě, pane premiére, tohle je jedna z nejlepších politických satir na televizních obrazovkách. Sušší než takové Spin City (Všichni starostovi muži), ale i tak laťka humoru je zde opravdu hodně vysoko. Další z důkazů, že sranda jde dělat z politiky i kultivovaným způsobem. Ostatně paní Bubílková by se mohla tady lecčemu naučit, minimálně tomu, jak být na úrovni a zároveň i vtipná.(11.5.2007)

Už jenom z principu za pět. "Je zřejmé, že kabinet se shodl, že vaše politika představuje výtečný plán, přesto však vzhledem k vyjádřeným pochybnostem, přál bych si navrhnout zápis v tom smyslu, že po pečlivém uvážení, dospěl váš orgán k názoru, že ač má návrh širokou podporu, takže některé z jeho principů jsou v principu natolik principiální a některé úvahy natolik složité a v praxi tak jemně vyvážené, že už v samém principu bylo navrženo přikročit k rozumné a prozíravé praxi a návrh předložit k podrobnějšímu prozkoumání, přičemž by se kladl důraz na základní kontinuitu nového návrhu v rámci nynějších principů a také na princip principiálních argumentů, které návrh obsahuje a předkládá ke schválení parlamentu. Už z principu."(18.1.2009)

Ať žijí všichni byrokraté, kteřížto jediní jsou skutečnými vládci naší planety a jejichž úkolem je na správnou cestu usměrnit všechny ty tupé politiky, co se do všeho jen pletou a odváží se mít nedejbože i nějaké ty ideály. The Best of Britcom tady s nezměněnou razancí podruhé útočí na vaše naivní představy o tom, co že je to vlastně ta politika.(24.3.2005)

Seriál ve kterém je více pravdy o politice než ve všech televizních zprávách, politických debatách a novinách dohromady. Pro někoho může působit souboj státní zprávy a politiků lačnících po popularitě absurdně. Bohužel ukazuje briský model kde je státní uředník vážená osoba, studující na nejprestižnějších školách a jehož pozice ve státní správě je stabilní. V takovém politickém systému sedí na ministerstvech aspoň nějací lidé znalí problematiky. U nás kde se s ministrem vymění i půlka nejvyšších uředníku, to štestí nemáme. I přesto, ale tato propracovaná satira nabízí dostatečný vhled do chování politiků. A po zhlédnutí již nebudete věřit všemu co nám ti političtí šašci předvádějí, protože si řeknete: "to už jsem někde viděl". Zajímavé je také kolik problému, které v GB řešili v 80tých letech přetrvalo dodnes, zvláště co se týče politiky EU. Musím se přiznat, že jsem vždy více stranil Jimu Hackerovi, který ve své prostotě, převezl Sira Humphreyho Applebyho pouze ve vyjimečných případech. ---== 93% ==---(9.1.2012)

NANEŠTĚSTÍ AČKOLI TA ODPOVĚĎ VSKUTKU BYLA JASNÁ, PROSTÁ A PŘÍMÁ, PŘESTO NASTANE JISTÁ POTÍŽ, MÁME-LI JÍ POPRÁVU PŘISOUDIT ČTVRTÝ Z PŘÍDOMKŮ, KTERÉ JSTE TEĎ UVEDL. JEŽTO PŘESNÁ KORELACE MEZI INFORMACÍ, KTEROU JSTE TAM V PARLAMENTU PRONESL A FAKTY, NAKOLIK MOHOU BÝT IDENTIFIKOVÁNA A DEMONSTROVÁNA JE POHŘÍCHU TAKOVÁ, ŽE PŮSOBÍ GNOZEOLOGICKÉ PROBLÉMY A TO V TOM SMĚRU, JEŽ VELMI ZATÍŽÍ LOGICKÉ A SÉMANTICKÉ ZDROJE ANGLICKÉHO JAZYKA BŘEMENEM MNOHEM TĚŽŠÍM, NEŽ MOHOU PODLE ROZUMNÝCH OČEKÁVÁNÍCH UNÉST...(25.3.2008)

• - Každý díl končí slovy: "Ano, pane premiére." (Elwanelyn)

• - Premiérka Margaret Thatcherová (v té době úřadující) byla velkým fanouškem této série. (Elwanelyn)

• - Autor karikatur z úvodní znělky, známý anglický karikaturista Gerald Scarfe, se proslavil především svými animacemi z filmu Pink Floyd: The Wall (1982). (mcleod)