Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Agent FBI Wade Dalton (Kaiwi Lyman), který pracuje v utajení na případu obchodování s lidmi, zajme Serika Ibrayeva (Sanjar Madi), tajemného agenta z mongolského podsvětí. Čas se krátí a Wade musí dostat Serika zpátky do Mongolska, kde spojí síly s drsným policejním detektivem Ganzorigem (Amra Baljinnyam) ve snaze přimět Serika svědčit u soudu proti členům zločineckého syndikátu, kteří jsou ochotni udělat cokoli, aby je zastavili. (Cinemax)

(více)

Recenze (20)

LangiJ 

všechny recenze uživatele

Mám ráda filmy, kde se dají dohromady rozdílné postavy - nejdřív to mezi nimi skřípe, ale nakonec jedou na stejný vlně, takže mi to sedlo. Kromě prostředí Mongolska, které jsem ve filmu moc neviděla, asi bych to spočetla i na prstech jedné ruky, film ovšem nic nového nepřináší. Obyč akčňák s dávkovanými přestřelkami a bitkami. Na jedno zkouknutí dobrý. ()

Heywood 

všechny recenze uživatele

Začalo to špatně, rvačka byla hloupá a hudba ještě hloupější. Hlavní hrdinka se předváděla jak vzteklá, takže to špatnosti jen přidalo, hlavní hrdina amík chodí jako pokroucený panák a nikdo nechápe, proč by měl zatčeného doprovodit k soudu agent FBI, protože jeho svědectví tam zapotřebí není. Pak se tam motá stará přítelkyně, které se hrdina přizná, že se cpe psími léky. To byl první originální nápad. Pak se vedou blbé řeči a FBI machr položí pistolku na stůl a čeká až mu falešný fízl lehne na přirození. Druhý originální nápad. Pak je to jen o korupci a špíně a pitomci z FBI, který si nikdy nepamatuje stranu s volantem. Bída Ulanbátoru čiší z každého záběru a bídou oplývá i film. Co se dalo podělat, to se podělalo dějově i filmově. Vedle hloupých řečí se film zvrhl v dětskou mišmašárnu a love story. Celé to působí tak trochu až primitivně. Skóre blbosti vylepší vlaková bitka ukončena westernovým soubojem a směšnou soudní scénkou. V tak zkorumpované zemi by žádný soud bose podsvětí neodsoudil, ostatně vidíme to i u nás. 15%. ()

Reklama

alchac 

všechny recenze uživatele

Celkem sympatická gangstersko akční záležitost ušitá podle osmdesátkového střihu (včetně knírku hlavního hrdiny a la východoněmecký pornoherec) s lehce smrtonosně zbraňovým vzorkem, navíc příjemně „korektní,“ neb udělat v Mongolsku padouchy z Kazachů je cca totéž, jako kdyby kriminálka Anděl (proč jsem jí jen vzpomněl - asi že mi Ganzorig připomínal Taclíka?) naháněla kuplířský gang složený z kdysi pod Říp přikočovavších Indočechů. Tak aspoň že pod Burchan Chaldůnem na tohle jebou. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Priemerný akčný thriller v ktorom sa musí spojiť nesúrodá trojka. Americký polda, Mongolský polda a Kazachský zločinec proti zlému Kazachskému gangu v Mongolsku. Dej neprináša nič nové. Klasická obohratá kriminálka s občasnou akciou. Nejaká tá naháňačka, pár krvavých prestreliek a niekoľko bitiek, ktoré majú dobrú choreografiu a pôsobia kontaktne, ale sú tak divne debilne zrýchlované, že som si najprv myslel, že mám vadný rip. Veľká škoda. Takže výsledkom je film na jedno pozretie a tretiu hviezdičku dávam hlavne za prostredie Mongolska, ktoré sa vo filmoch príliš nevidí. 5/10. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Ještě než uživatel malarkey spolu s mongolama se kterýma chodí chlastat uspořádá první ročník mongolského filmového festivalu, na mě vyskočila tahle mongolská akční jednohubka a musím říct že jsem se nenudil. Svou přímočarostí a docela u drsností, ale naivitou to připomínalo akční 80 léta a to teda rozhodně beru všema deseti. Ono stejně, když člověk má možnost vidět mongsolský akčňák je to samo o sobě rajcovní. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama