castor

Jelikož se konverzace mezi Robem a Beth Ann minule vyvinula tak trochu překvapivým směrem, je třeba najít „tu správnou rakovinu“. A taky vymyslet, co bude s potomkem April. Simone už ví o manželově diagnóze, mění to letní plány v Evropě s Tommym. U Taylor doma se to naopak mění z hodiny na hodinu. Holt když má Eli prachy a překvapí Jade sportovním bourákem… za pomoc se scénářem. Nedokážu říct, která z tria žen (respektive hereček), kdy každá čelí ve svém manželství tak trochu jiné nevěře, je nejlepší. Pro někoho herecky jistá Ginnifer Goodwin, pro jiné asi Kirby Howell-Baptiste zastíní nejen fyzicky Alexandra Daddario, u dalších to bude Lucy Liu, která nejvíc připomene Cherryho předměstskou satiru Zoufalé manželky. Moc baví i elegantní Jack Davenport. ()

Necrotongue

Vývoj příběhu v osmé epizodě jasně naznačil, že si tvůrci zřejmě nenechávají to nejlepší na samotný konec, z toho, co jsem viděl bych tipoval, že by už předposlední díl mohl přinést zlomový děj. Otázka: "Jakou rakovinu byste mi doporučil?", to u mě vyhrála na celé čáře. ()