Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

Iný a záživný seriál. S finále ako sa patrí. Odporúčam.(18.10.2019)

Nechápu, jak je možné, že tento seriál může úspěšně fungovat. Je to kýčem obdařená fraška, ve které vám od začátku není sympatická jediná postava a zápletka. Ale nějakým zázrakem - možná tou vzletnou ironií, kterou se propojují tři věkem rozdělené osudy, možná vyzývavou humornou přemrštěností nastolených příběhů, možná i příhodnými a spravedlivými klišé, možná něčím originálním, co nelze popsat - je poutavý, napínavý a zábavný až do konce.(10.11.2019)

Marc Cherry stojí za Zoufalými manželkami. Takže pokud máte rádi černý humor, nejdnoznačné postavy a líbivé prostředí jednoho velkého domu s vizuálem 60. a 80. let a současnosti, nemůžete sáhnout vedle. Proč ženy zabíjejí je totiž taková hodně ostrá rozprava o manželství, kde rozhodně není vše tak, jak se zdá. Za sebe musím říct, že se mi nejvíc líbila linka s Lucy Liu a Jackem Davenportem, kteří byli prostě kouzelní. Ale nutno uznat, že Ginnifer Goodwing utáhla celou svoji linku prakticky sama. A vzhledem k tomu, že až do konce není jasné, kdo vraždí a kdo je mrtvola, stojí za to si počkat do konce i přes občasnou pomalejší epizodu. Závěrečné tango je totiž jedno z nejpovedenějších finále za poslední roky.(25.10.2019)

Rozhodne jeden z nejlepších seriálů, které jsem za poslední dobu viděla. Nalákala mě hlavně Ginifer Goodwin a samotné téma. Překvapilo mě, že je to sice komedie, ale poměrně temná, a hrozně mě to bavilo. Nejslabší linka byla rozhodně ta ze současnosti, obě linky z minulosti byly stejně napínavé. Musím říct, že jsem byla opravdu napnutá až do poslední chvíle, kdo vlastně koho zabije a jak. Jsem zvědavá, jak bude vypadat druhá řada.(4.11.2019)

Nenápadný seriál, který byl vypuštěn do éteru už v srpnu, ale do povědomí lidstva se zapsal až na konci roku, kdy se ukázalo, že jde vlastně o velmi dobrou práci. Vlastně o jednu z nejlepších roku a dokonce a mezi výjimečnými celé historie. Tolik k objektivitě. Je to pravda? Těžké popsat. Seriál automaticky působí dojmem určité odpočinkovky nad kterou nemusíte nijak přemýšlet. S v celku zajímavými nápady v rámci provedení. Nehraje se zde nijak na vážnější nebo filozofickou tóninu, jelikož se zde mnohdy stanou velmi veselé momenty, které někdy postrádají bohužel logiku. Obecně to trochu připomíná lehce tuctové provedení, které hraje na rádoby vážné momenty, které jsou ale používané u nějakých tajemných skoro hororů, ale zde to nemůže za nic platit, jelikož kamera a styl provedení obrazu připomíná Tima Burtona na colorgradingovém LSD tripu. Nedá se nicméně upřít dobré odsýpání posledních dvou dílů a hlavně jedné z posledních scén posledního dílu, kdy se proplétají všechny linky. Obecně vzato pohodová podívaná. Lehce nadprůměrná, ale mluvil o těch číslech, která má je skoro směšné. Že by se dalo mluvit o nějakém extrémním obohacení se říci nedá. Dalo by se to vidět i za deset let a mělo by to asi stejný lehce nadprůměrný dosah(10.1.2020)

Uzavřená série o třech prolínajících se povídkách je to nejlepší, co moh Cherry udělat. Narozdíl od Zoufalek to totiž celý pěkně graduje, humornost střídá temnota, a výprava je tak opojná, až bych se skoro napil. K nekompromisnímu pětihvězdí ale Ženám přece jen něco schází. Úžasně potměšilá Ginnifer Goodwin v parádní roli to ale není.(18.11.2019)

Seriál, který mne hodně překvapil: ačkoli jde o komedii, detektivku a rozbor dynamiky partnerských vztahů - seriál je netrapný, napínavý a plný emocí. Herecké výkony hlavních představitelek vynikající. "Nestalo se ten den něco zvláštního?"(15.12.2019)

Brilantní! Vtipem předčí Zoufalé manželky a napětím Sedmilhářky. Tři časové linie, které na sebe nezávisle navazují, řeší to samé a přesto jinak a za jiných okolností. Lucy Liu nepřehlédnutelná, konec graduje do poslední chvíle. Co víc si přát.(29.10.2019)