Colbyové

USA, (1985–1987), 39 h 12 min (Minutáž: 48 min)

Charlton Heston, John James, Katharine Ross, Emma Samms, Maxwell Caulfield, Tracy Scoggins, Stephanie Beacham, Ricardo Montalban, Claire Yarlett (více)

Série(2) / Epizody(49)

Seriál Kolbyové, který potěší především milovníky seriálu Dynastie, představuje komunitu manipulativních boháčů z Los Angeles. Zaostřeno bude především na životní osudy Jeffa a Fallon Colbyových. Jejich životní příběh je plný vášnivých milostných afér, napětí a nečekaných obratů. Seriál byl nominován na cenu Emmy, a rozhodně si zaslouží své místo ve vysílacím čase televizního kanálu CBS Drama. V hlavních rolích uvidíme populárního Charltona Hestona (Planeta opic, Dotek zla), Johna Jamese (The Cursed, Všechny moje děti), Emmu Samms (General Hospital) a Stephanii Beacham (Noční příchozí, Láska a jiné pohromy). (oficiální text distributora)

Tomulka

Tak na tohle už se dalo dívat jen chvíly (oproti dynastii), ale bybička na to koukala akorát já už jsem si šel raději hrát. :) ()

Aluminium

Musím dať jednu hviezdičku. Toto je spin-off Dynastie? :D :D Toto som našla iba náhodou na YouTube, lebo som chcela počuť tú strašnú Dynasty znelku :D ()

pm

Neviděla jsem žádný díl "Dynastie", ale v tomto - zřejmě hodně podobném - blafu hrál na stará kolena herec, jehož mám ráda od dětství a s léty stále víc, to kvůli němu jsem si tenkrát našla čas. ()