Reklama

Reklama

Tenkrát poprvé - Série 3

(série)
Trailer
Komedie
USA, 2022, 4 h 42 min (Minutáž: 25–32 min)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Devi a její kámošky už možná nejsou single, ale to nejdůležitější je teprve čeká. Až ve vztahu se totiž ukáže, co jsou vlastně zač, a jak obstojí, když jde do tuhého. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

IZFNP 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výrazne viac znesiteľná séria ako tá pred tým, ale stále rovnako energická (ok, streštená) a zábavná. Hrdinka dospieva a s tým našťastie ubúda jej cringe scén - ale nebojte, aj tie sú tam. Viackrát za sériu som si povedala, že sa scenár zachoval lepšie, než som čakala, a teda bola príjemne prekvapená. Ale inak je Never Have I Ever stále to isté, a keď vás to baví, proste vás to baví. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí série se mi zdála slabší jak druhá. Ale ruku na srdce, fakt jsem se na ni těšila a měla celkem velká očekávání. Asi až moc velká. Těším se na čtvrtou, doufám, že bude. Asi SPOILER!! I když, jak to tak vypadá, Paxton nejspíš vypadává ze hry. ()

Reklama

hansel97 

všechny recenze uživatele

Koukat na to, jak Devi dělá špatná rozhodnutí, budu klidně i další řadu. Vtipné, dostatečně osvěžené 3. love interestem a stále relevantní. Hlavně chemie mezi matkou a dcerou, které si k sobě našly cestu, to tu táhne. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tahle série dozrává stejně jako její hrdinové.Devi je sice pořád trubka, ale chová se méně a méně jako slon v porcelánu a jejím největším nepřítelem zůstává ona sama.Vtipné je to pořád stejně a romantická část funguje lépe než v předchozích řadách.V rámci žánru teen romantických komedií je Never Have I Ever stále nadprůměr…75% ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Buď je toto niečo čo vás baví alebo nie. U mňa to funguje. Stále. Páči sa mi ako sa každá jedna postava vyvíja. Páči sa mi, ako si dokážete každú jednu obľúbiť. A to, že sa z tupcov stávajú dobráci a z dobrákov tupci ukazuje určitú vyspelosť pri charakterizácií, aj napriek tomu, že dejové zvraty sú pomerne jasné, prvoplánové a žánrovo podmienené. Veľké plus je casting, indická hlavná hrdinka, nadhľad a príjemné emočné momenty, ktoré aj napriek jednoduchosti fungujú( aspoň u mňa áno). Z tohto seriálu sa stal taký malý klenot na ktorý sa každý rok úprimne teším a ktorý ma baví. Ramakrishnan ako herečka výrazne dozrela a v tejto sérií podáva skvelé výkony. Mindy Kailing som nikdy nevedel prísť na chuť, ale Never Have I Ever sa jej veľmi podarilo. 3.séria - 90% ()

Galerie (287)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama