Epizody(10)

Trailer

LucilleDaryl

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ukázka toho, že i tak jednoduchá a klasická zápletka může stále ještě bavit a fungovat, a to i po tom, co jsme tohle známé klišé o školním hezounovi a nevýrazné chytré studentce viděli nesčetněkrát v mnoha podobách. Devi je většinu času opravdu na proplesknutí jak ze strany rodiny, tak ze strany kamarádek a spolužáků, nicméně stále si dokáže zachovat jakousi sympatii, díky které nutně potřebujeme vidět, co ještě přijde a trochu ji i fandíme. Celou dobu se točíme kolem klasických dramat, které najdeme v každém filmu a seriálu z prostředí střední školy, ale tady si s ním poradili zase úplně jiným způsobem a po svém, s jiným stylem humoru a jistou nadsázkou, která to celé zaobalila do takové zvláštní bubliny. Ale i přes tu lehkost doprovázející i závažnější témata, než jsou vztahy a sex, to dokázalo nakonec dojmout. Téměř jsem se nemohla odtrhnout a zhltla to za dva večery. Nejvíc ze všeho se mi ale líbil originální styl vyprávění z pohledu Johna McEnroea, to byla prostě pecka. Kdyby se další sezóna vydala stejným směrem, bylo by to fantastické. ()

ScarPoul

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Never Have I Ever sa môže javiť z upútavky ako seriál, ktorý sa snaží poukázať na kultúrne rozdiely migrantov žijúcich v USA, a sledovať ich úskalia a eskapády, ale pravdou je, že je to seriál skrz naskrz tradičný. Od prvého dielu po posledný zbiera hádam všetky klišé a otrepané vzorce, aké sa v tomto žánri dajú nájsť. A to mu trochu uberá na kvalite. Postavy sú sympatické. Rovnako aj prostredie. Zvraty očakávateľné ale v rámci toho o aký žáner sa jedná sú funkčné, uveriteľné a v zásade správne zmotivované. Scenáristicky je to skôr stávka na istotu, než snaha o originálny prístup. A komplexne má seriál príliš veľa naivity a pozitívneho prístupu, než aby sa dal označiť kolónkou realistický alebo úprimný. Na druhú stranu emócie fungujú, pretože ako vravím, seriál používa všetky možné klišé. Nie je to ale úplná strata času. Oceňujem kratšie diely. Ak by mali cez 40 minút, bolo by to utrpenie. Takto je to znesiteľné a asi aj príjemné. Minimálne do takej miery, že určite chcem vedieť, ako bude celý príbeh pokračovať v druhej sérií. Ale objektívne je to len na vypnutie. Keby to vzniklo v 90 rokoch, mohla by to byť klasika. 1 séria - 60% ()

orionn12

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tady budu hodně shovívavý. Jakože co? Vážně mě seriál zaujmul až někdy v polovině? Jak? No, sám to nějak nechápu, ale doslova mě bavilo jen pár postav a příběh byl hrozně random. Ale postavy celkem šly. (Třeba Devi, Paxton, Ben, Fabiola, Eleanor, Eve atd. Sympatický cast) Až ke konci 1. série jsem začal soucítit s Devi a Paxtonem. Jako cože. Celou dobu šlo Devi o jednu jedinou věc – o Paxtona a ono se to začne vyvíjet úplně jinak a začnou se tam štvát další postavy + vztek Deviiny mámy? Prostě wtf? Např. příběh ohledně vztahů mezi nimi byl fajn a celkově každá postava měla něco do sebe, ale např. sestřenice Devi mi přišla jako naprosto zbytečná vata a nepodstatný člen seriálu (press F for Kamala). Každopádně fajn příběh, i když byl celkem přeskákaný a náhodně podaný, postavy – na některé výjimky fajn a průběh – něměl jsem problém. S odřenýma ušima 80%, ale ty 4. hvězdy si to zaslouží. ()

• Scéna, kdy na Maitreyi Ramakrishnan zaútočil pes, nebyla scéna nijak upravována nebo trikově zpracována. Na herečku reálně zaútočil pes. (orionn12)