Epizody(10)

Nové lásky, nová spolužačka a spousta nových záminek k hašteření s mámou jsou pro Devi dost dobré důvody, aby udělala pár odvážných kroků – a taky pochybných rozhodnutí. (Netflix)

Lesazrk

Obrovské zlepšenie oproti prvej sérii, pre mňa jedinou chybou je nesympatická hlavná hrdinka. Každopádne Netflix kvóta bola splnená - máme tu Aziatky, lezbu, gaya, bad-boya, šprta, nerda a afroameričanku. ()

DwayneJohnson

Já vlastně ani pořádně nevím, co se mi na tom tak líbilo, ale jak začal mluvit vypravěčský hlas Johna McEnroa, přistihl jsem sám sebe, že se chvílemi při sledování potutelně usmívám, jak nějaký dospívající puberťák. A přitom je to tak hloupé a jednoduché, tak průhledné a naivní, zároveň však i místy dost vtipné a hlavně pohodové. I když asi víte, kam to směřuje a jak to celé dopadne, nemůžete od toho odtrhnou oči a po konci se dostaví ten sladký pocit, který je při sledování takových romantických seriálů potřeba. Ne zdaleka vždy přijde a o to víc jsem raději, že mě to potkalo tady. Vivat Netflix, další sérii si moje maličkost rozhodně nenechá ujít. ()

ScarPoul

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Obrovský posun vpred. Ale že obrovský. Normálne som si všetky eskapády Indky Devi užíval, ako už dlho nič podobné. Funguje to. Je to krásne zamotané. Má to fajn miesta, ktoré majú akýsi citlivý presah a postavy sú strašne sympatické. Je to vlastne niečo podobné ako Sex Education, len bez nahotín a bez zmysluplnejšieho scenára. Ako oddychovka to ale funguje perfektne. Jediná výtka je len tá, že všetky dôležité problémy sa vyriešia strašne jednoducho jednou alebo dvoma vetami. Lenže vzhľadom na to, že sa jedná o takýto typ seriálu, tak to nejako akceptujem a nehľadám v tom veľké umenie. Čo bola moja chyba pri prvej sérií. Každopádne sa teším na tretiu a za mňa veľká spokojnosť. 2.séria - 90% ()