Show se uskutečnila 13. června 1993 v Nutter Center (Dayton, Ohio). Na kartě se sešlo devět zápasů.
1) Bret Hart vs. Razor Ramon (King of the Ring Quarterfinal Match)
2) Mr. Perfect vs. Mr. Hughes (King of the Ring Quarterfinal Match)
3) Jim Duggan vs. Bam Bam Bigelow (King of the Ring Quarterfinal Match)
4) Lex Luger vs. Tatanka (King of the Ring Quarterfinal Match)
5) Bret Hart vs. Mr. Perfect (King of the Ring Semifinal Match)
6) Hulk Hogan vs. Yokozuna (WWF World Heavyweight Championship)
7) The Smoking Guns & The Steiner Brothers vs. The Headshrinkers & Money Inc.
8) Shawn Michaels vs. Crush (Intercontinental Championship)
9) Bret Hart vs. Bam Bam Bigelow (King of the Ring Finals) (TheSpearCZ)

Epistemolog

Tak hvězdný set není často k vidění. Účast jako komentátor má i legendární wrestler Randy Oujé Savage. První zápas: Obvykle vypitý Razor má skvělou formu a zjevně s Hartem poctivě nacvičovali, ale jelikož neporazitelný Hart v ten den absolvoval tři mače, jejich zápas není moc dlouhý. V druhém fajtu pohyblivý Perfect podává standartní výkon, ale myslím, že hromotluk Hughes ho trochu brzdil. Oba nic kulervoucího nepředvedli. Další vyzyvatel byl veterán Duggan, který to zkusil proti nejpohyblivějšímu tlouštíkovy (Sammo Hung snad odpustí) Bam Bam Bigelowovi, ale marně. 4.) Dva exkulturisti Luger vs Tatanka předvedli spíše paví show, než technicky koukatelný výkon. Na pátý zápas jsem se těšil nejvíc, jelikož Harta a Perfecta jsem proti sobě už několikrát viděl a vždy bylo na co koukat. Surové a technicky skvěle zvládnuté pohyby, chvaty, páky, přehozy i škrcení na zemi. Rok 93 patřil rozhodně těmto dvěma choreografům. 6.) Hogan se po steroidové aféře pokusil o návrat a vyzval 300 kilového havajce Yokozunu, který ve WWE plnil úlohu Japonce. Velká huba předvádí klasické divadlo, ale vlastně nic nepředvede a v 90kách je dávno za zenitem. Sedmý zápas mne moc nezajímal. Šlo o průměrný souboj Tag týmů, kde ovšem znalí fandové mohou zkoumat účast Teda DiBiase, či Monty Soppa. 8.) Zde přichází na scénu největší frajírek wresu Shaw Michaels vs obr Crush, ale ani z tohodle duelu mi v paměti moc neutkvělo. Konečně finále patří Hartovi a Bigelowovi. V jedné chvíli vrhne Hart Bigelowa dost nebezpečně na zábradlí mezi lidi. Souboj je povedený, vyrovnaný a hodně se v něm skáče. ()