Celou dekádu jsme žily v éře po The L Wordu, prožily jsme i tu reality show The Real L Word, ale jen málokoho by napadlo, že se dočkáme plnohodnotného pokračování. A opravdu, Generace Q je tu. Nové postavy výborně zapadají mezi klasickou trojici Alice, Bette a Shane. Angie nám vyrostla a o ostatních postavách se tu a tam někdo také zmíní... Doufám, že GQ tu s námi bude několik velmi dobrých let, tahle partička si to totiž zaslouží.(1.2.2020)

Všechny holky jsou tu krásný, a celkově je tu i vše okolo takové lesklé, líbivé a pohádkově jednoduché (ne tak mind fuck jako v životě). Genaration Q není moc real ani drama, ale opravdu spíš taková pěkná romantická pohádka z lgbt světa. Dobře se na to kouká, až moc dobře, ale je prostě cítit, že je to citelně mainstreamově napsané. Návrat po letech každopádně potěšil, ikdyž musím říct, že nové postavy mě bavily daleko víc než ty původní. A ten závěr. Pořád přemýšlím, jestli mě nějakej závěr série rozbil tak citelně. A napadá mě jen Neganovo eeny meeny miny moe. Za ten hvězda dolů, minimálně do další série (snad si do jejího příchodu zapamatuju víc než jen dokola opěvované podpaží Jaqueline Toboni).(28.1.2020)

Rozhodně dramatický seriál. Dramatický ve smyslu teatrální. A ne romantický, ale hysterický. Pořád jsem si říkal, proč proboha ty lidi raději nejsou sami, než tohle zažívat. Nebo si nejprve nezařídí svůj život, než začnou svoje věci věšet na druhý a léčit si na nich svoje problémy a nejistoty.(27.2.2020)

• Arsenal83

Seriál, ktorý už svojím názvom naznačuje odpad. Ale to, čo uvidíme hneď v úvode prvej časti je nehorázne. Od prvej sekundy nahota v plnej "kráse" a takmer explicitné lesbické lízanie kundy, ktoré vyvrcholí totálnym humusom - holka dostane krámy, ale ona ju lízala aj tak. Totálny grc, ktorý pokračuje rozhovorom o tom, že kedy už konečne jedna lesba požiada o ruku tú druhú. Choďte s tým LGBT úchylami už do prdele. Alebo aj nie, ešte by sa im to tým mužským deviantom páčilo.(25.2.2020)