WrestleMania III (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 1987, 180 min

Kevin Dunn
  • nevermore

Nevím proč, ale mně sedí Iron Sheik :) Jinak zaplať pámbů za Steamboata, zvedal zápas v této době o několik levelů výše. Hlavní main event Hulk Vs. Andre je neuvěřitelná dřevařina. Klasika 80. let. Pár úderů, trochu toho holdingu a 2 slamy na 15-20 minut. Pff. Zlatá léta devadesátá...(1.6.2013)

Každý kdo má rád wrestling musí tyhle časy považovat za zlatou dobu. Chlapi nebyli zákeřní, nebylo to až o takové komerci. Paráda.(3.2.2013)

Po diváckom úspechu prvých dvoch ročníkov, sa rozhodla WWE zorganizovať WrestleManiu III na štadióne v Pontiacu, kde sa prišlo pozrieť vyše 90-tisíc divákov. V tej dobe to bol rekord na akcii organizovanej pod otvorenou strechou. Čo sa týka úrovne zápasov, v porovnaní s predchádzajúcim ročníkom to bolo o poznanie lepšie. Do histórie sa zapísali najmä dva zápasy. Skvelý wrestling predviedli Ricky Steamboat a Randy Savage v zápase o Interkontinentálny titul. Podľa môjho názoru to bol jeden z najlepších zápasov 80-tych rokov. V hlavnom ťaháku sme mohli vidieť ďalšie víťazstvo Hulka Hogana, ktorý porazil André The Gianta. Pamätným ostal najmä Hulkov bodyslam, keď dokázal zodvihnúť vyše dva metráky vážiaceho súpera.(14.3.2012)

• - Vzhledem k očekávanému rekordnímu davu návštěvníků bylo zápasníkům řečeno, aby byli na místě konání show dvě a půl hodiny předem, aby se vyhnuli hustému provozu. Po skončení akce museli zápasníci počkat tři a půl hodiny, než mohli opustit Silverdome. (Epistemolog)

• - André the Giant, 224 cm vysoký wrestler, vypil 14 lahví vína před svým zápasem s Hulkem Hoganem. (Epistemolog)

• - André the Giant tuto noc prohrál svůj první zápas WWE po více než 15 letech. V červnu 1986 prohrál s japonským Antoniem Inokim a v roce 1974 s Šejkem (Edward Farhat) v Torontu. (Epistemolog)