poster

WrestleMania IX (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 1993, 163 min

Režie:

Kevin Dunn
 • Karamanlis
  ***

  WrestleMania IX síce priniesla svieži vietor v podobe nových, zaujímavých zápasníkov ako 291 kg vážiaci Yokozuna, muskulatúrny Lex Luger či síce obrovitý no toporný Giant González, oproti prechádzajúcim WrestleManiám však bola stratová a kritizovaná. Fanúšikom sa nepáčil najmä improvizovaný comeback a kontroverzný 22 sekundový singles zápas Hulka Hogana, ktorý z WWF po WrestleManii VIII pôvodne odišiel.(23.6.2017)

 • Paity
  ****

  Velmi dobré, kromě Hulk Hogana se začali objevoval i nová a velmi zajímavá jména.(9.8.2013)

 • - Matt Osborne v rozhlasovém rozhovoru uvedl, že původně měl klaun Doink bojovat s Hulkem Hoganem, ale Hogan tuto myšlenku odmítl. (Epistemolog)

 • - Bret Hart tvrdí, že jeho zápas s Yokozunou na WrestleMania IX byl nejlepším zápasem, jaký kdy Yokozuna měl. Bret také uvedl, že byl zklamaný, že se Yokozuna unavil a rozhodl předčasně ukončit zápas, čímž upustil od pětiminutové nacvičené akce navíc. (Epistemolog)

 • - Hulk Hogan se na této akci objevil s monoklem pod okem. Podle Hulkovy autobiografie utrpěl zranění oka při nehodě na vodním skútru pár dnů před akcí. V rozhlasovém rozhovoru to však Matt Osborne (Doink) zpochybnil a řekl, že Hogana udeřil v zákulisí zápasník Randy Savage. (Epistemolog)