WrestleMania VIII (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 1992, 161 min

Kevin Dunn

Po zažehnaní irackého konfliktu, ktorý sa intenzívne premietol aj do wrestlingového diania trochu uvoľnenejší ročník, ktorý umožnil zažiariť napríklad nádejnému Tatankovi, z niekdajšieho úspešného tag teamu The Rockers osamostatnenému Shawnovi Michaelsovi či Fredovi Ottmanovi s Johnom Tentom, ktorí svojich spoločných takmer 400 kg spojili do monštruózneho dua The Natural Disasters. Hoganov finálny súper Sid "Justice" Eudy mal síce úctyhodné fyzické parametre (2,06 cm, 145 kg) a vypracovanú muskulatúru, akosi však postrádal správnu záporácku charizmu.(23.6.2017)

Macho, Macho man, I wanna be a Macho man. Skvělé, svkělé, tohle by měl být vzor pro další wrestlemanie.(9.8.2013)

• - Pro zápasy o titul WWF byla do předchozích let krev v ringu velkým tabu. Poprvé se tak stalo v souboji Bret Hart vs. Ric Flair. Podle biografie Breta Harta „Hitman: Můj skutečný život v komiksovém světě wrestlingu“ sice dokázal Bret v zákulisí lidem vysvětlit, že se zranil spíše náhodou, ale Ric Flair musel přesto zaplatit pokutu několik tisíc amerických dolarů. (Epistemolog)

• - Státní hymnu na této akci zpívala Reba McEntire. (Epistemolog)

• - Původně měl na akci proběhnout i souboj mezi Davey Boy Smith vs. The Berzerker, ale byl zrušen na poslední chvíli kvůli časové tísni. (Epistemolog)