WWF Raw Is War (TV pořad)

WWE Raw SuperShow

WWE Raw

WWF Raw

Sportovní / Akční

USA, 1993, 60 min

Dwayne Johnson, Hulk Hogan, Bill Goldberg, Glenn Jacobs, Camille Anderson, Bridget Marquardt, Kendra Wilkinson, Rob Zombie, Donald J. Trump, Sylvester Stallone, Ben Stiller, Ken Anderson, Mike Tyson, Don King, Barack Obama, Michael J. Pagan, Akon, Aaron Carter, Michael August, Ted DiBiase Jr., Robert Maillet, Lara Kinnear, Violent J, Shaggy 2 Dope, Maria Kanellis, Johnny Knoxville, Criss Angel, George 'The Animal' Steele, Steve-O, Devon Graye, Chris Jericho, Dave Bautista, Paul Wight, David Arquette, Mark Calaway, Trish Stratus, Dalip Singh, Maryse Ouellet Mizanin, Ashley Massaro, John L. Cooper, Grady Justice, Clark Duke, Randy Orton, Simona Fusco, C.M. Punk, Sean Hayes, Nick Carter, Bobb'e J. Thompson, Robin Smith, Rey Mysterio, Myles Kennedy, Kristen Wiig, Eve Torres, Alberto Rodríguez, Hillary Clinton, Martin Luther King, Rob Van Dam, Betty White, John Hennigan, Dylan Postl, Billy Gibbons, Johnny Damon, Machine Gun Kelly, Matt Cardona, MattyB, LeBron James, Jonathan Good, Danielle Moinet, Joe Anoa'i, Colby Lopez, Stephen Farrelly, Stephanie McMahon, Aaron Haddad, Mark LoMonaco, Ron Killings, Ben Satterly, Brianna Garcia, Nicole Garcia, Miroslav Barnyashev, C.J. Perry, Ryan Reeves, Cody Runnels, Windham Rotunda, Bryan Danielson, Renee Paquette, Nick Nemeth, Kevin Steen, Dusty Rhodes, Austin Watson, Mercedes Kaestner-Varnado, Rebecca Quin, Victoria Crawford, Thaddeus Bullard, Frederick Rosser, Kofi Sarkodie-Mensah, Ettore Ewen, Paul Heyman, T.J. Wilson, Claudio Castagnoli, Anthony Carelli, Dutch Mantell, Joseph Ruud, Adam Scherr, John Layfield, Jonathan Solofa Fatu, Taylor Rotunda, Eric Thompson, Chuck Palumbo, A.J. Brooks, Johnny Curtis, Jeff Hardy, Solofa Fatu Jr., Theodore Long, Rick Rude, Ricky Morton, Robert Gibson

Soap Opera for teenage boys ... Bola doba kedy som bol týmto (a nielen týmto) programom posadnutý, a užíval som si tú úžasnú atmosféru, tie boje, jednotlivé feudy, sledovať ako sa tvoria hviezdy priamo pred mojimi očami. Dnes sa z toho pomaly ale isto stáva už len pekná spomienka. Napriek faktu že už ma to tak nedrží a pravdu povediac ani moc už nebaví stále jedným očkom sledujem WWE scénu, a vždy dokážem oceniť skvelý zápas - škoda že tých už moc niet.(8.5.2013)

ten člověk tady co vyzdvihuje randyho ortona, mam dotaz. Videl jsi nejake zapasy po roce 2000? Protože jinak bys nepsal randyho ale někoho jineho, ne že by byl orton nějaky slaby to ne, je docela slušny wrestler, no ostatně je vlasně ještě z té staré dobre ery. No prostě mi je jen líto těch, kteří ted fandí kofole kingstonovi, protože nepoznaji to prave orechove. Attitude era!!!(27.1.2012)

Super show!!!!!!!!!!(10.4.2005)

Pamätám si ako keby to bolo včera, čo som pozeral wrestling tuším na TV3, keď som prišiel zo školy. Najviac som fandil Kaneovi a The Rockovy. Zo začiatku som si myslel, že je všetko skutočné a obdivoval som ich ako gladiátorov :D. Dnes, keď si zapnem WWE mi to príde stále zaujímavé, kaskadérske krkolomné kúsky sú niekedy fakt pastva pre oči a zaslúžia si potlesk a uznanie. Ako dieťa by som dal tomu bez mihnutia oka 5* ale dnes už samozrejme viem, že je to divadlo a pre to strhávam tomu veľkú 1*. Šport je z veľkej časti aj o emóciach, skutočného pocitu víťazstva a túto vec wrestling nikdy mať nebude.(15.2.2015)

Randy Orton rulezzz...:D... aneb když nemůžu spát, mám o zábavu postaráno.(16.9.2009)

• - Dňa 8.10.2012 bola odvysielaná epizóda, kde sa Arnold Schwarzenegger ukázal vo funkcií "Social Media Ambassador", čo znamená, že sa priamo na show neobjavil, ale dianie komentoval prostredníctvom sociálnej siete Twitter. (AdamesWWE)

• - Dňa 23.7.2012 prešla show na trojhodinovú verziu. S touto zmenou prišlo aj nové logo, intro a zvučka show. Na tejto veľkolepej show sa zúčastnili mnohé wrestlingové hviezdy z minulosti, medzi nimi aj Dwayne "The Rock" Johnson. Očakávala sa aj účasť Steva Austina, ktorý sa nezúčastnil, pretože sa zotavoval z operácie kolena. Svojím fanúšikom sa dodatočne ospravedlnil a prisľúbil, že hneď ako bude môcť sa v spoločnosti ukáže. (AdamesWWE)

• - Na epizódu z 19.9.2012 nebude komentátor Jerry Lawler spomínať v najlepšom. Počas show totiž skolaboval a bol prevezený do nemocnice, kde sa potvrdilo, že šlo o srdcový infarkt. Našťastie sa jeho stav zlepšil a po menšom pobyte v nemocnici bol prepustený. (AdamesWWE)