Po mnoha sklizních... Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký)... (Bioscop)

Daqvid77

Film jako takový už není žádný zázrak přece jen je to 3 pokračovaní. Ale Viděno 7.8.2020 na akci Letní kino v Brodku u Přerova na Fotbalovém hřišti v dané atmosféře pod hvězdami a při krásném počasí to bylo vcelku pohodové podívání ()

ArthasKarfa

Pořád je tam něco z těch klukovských dávných lumpáren, pořád je tam Klárka a Honzík, kteří už mají svoje děti, ale jsou to pořád oni. Morava, víno, kamarádi a nějaký ten malý průšvih. Krásné je to stále. ()

mira007

Sluníčko, vinice, Pálava a děj: zlý Miro kupuje víno hlavních hrdinů, kteří jsou ve fázi únavy z okoukání nebo co. Já tuhle sérii vždycky bral jen jako příjemně atmosférickou záležitost, kde je zbytek filmu bída. První film byl originál, druhý groteska a tento vyvolá na chvilku příjemný pocit, jinak po něm nic nezůstane. ()

mosnak odpad!

Vydržel jsem prvních 35 minut, poté jsem pochopil, že 3bobule jsou pro mě nepřekonatelným soupeřem se kterým prohrávam. Byl jsem překvapen jak moc špatné to je - 1% (za Voříškovou, nebo za Ramba či jak se teď jmenuje) ()

Henry007

Není to tak špatný, jak se mohlo jevit z diváckých ohlasů. Největším problémem filmu je prostě těhotenství Voříškové, které bylo uměle našroubováno do scénáře a hlavní dějová linie kvůli tomu dost trpí. Ženská si během těhotenství přestane rozumět s manželem, tahá těžký přepravky s hrozny a je sváděna slovenským Noidem Bártou - je to tak hloupé, až to diváka mnohokrát vytrhne z dění. Jinak si myslím, že je to solidní film o přátelství a rodině, který je doprovázen krásnými záběry na Moravu a zakončen povedeným rozuzlením. Pokud však od filmu divák očekával humor, tak chápu jejich zklamání, protože ve filmu v podstatě není. Berte film jako rodinné drama, přimhuřte oči nad těhotenstvím Rambičky a dostanete fajn zábavu. . ()

Marys

Asi by sa hodilo osviežiť pamäť tým, čo bolo minimálne v druhom dieli. Filmári stavili na neoriginalitu a do tretieho dielu pridali deti. Tie ale pôsobili príliš idylicky a nepoškvrnene, s čím určite väčšina rodičov nemôže súhlasiť. Slovenský "záporák", neznaboh vína tiež pôsobil dosť účelovo. Prvé dva filmy posadili latku celkom vysoko. Trojka ju mierne podliezla, no nebol to nejaký veľký zásah vedľa. Čakal som však, že tam bude trochu viac hrať rolu tá gruzinská výroba vína. ()

bobstock

Hvězdu za poslední komentář Václava Postráneckého(RIP). Jinak nám tu už vyprahlé postavy z vykradené vinice nemají co říct..poetika jižní Moravy a voňavá letní ovíněná nálada je pryč...25% ()

xxxvodnikxxx

Typická česká slátanina, když se neví co konkrétně natočit, příběhově lehce navazuje na první dva díly, čtvrtina filmu nuda, půlka zábava, poslední čtvrtina jen nádherné scenérie s fajn ozvučením. Film se snaží gradovat emoce, ale asi i díky tomu působí tak nějak "ustřiženě", celkem fajn je prolínání s dědečkovými moudry. A celkem fajn je závěrečné věnování ()

Kamas

Podivná zápletka, křečovitá Tereza Ramba, jako kdyby dal režisér pokyn, aby se dvě hlavní představitelky usmály až na konci filmu, patos s dětmi. Pojď, vezmeme dron, natočíme záběry Pálavy při západu slunce a zacinkáme sklenkama. Ono se to ujme. ()

cupito

Miluji BOBULE a kdybych neviděla první dva díly, dala bych zřejmě vyšší hodnocení. Ve srovnání s předchozími díly je to však pouhý průměr. Ocenění patří vzpomínce na úžasného pana Postráneckého. Není to špatné, ale od třetího dílu jsem zkrátka očekávala více. ()

Chudobka

Film o ničem. Nedalo se na to dívat. Kromě toho Tereza Ramba mi není ani trochu sympatická, nelíbila se mi zatím v žádné roli. ()

inachisio

Určitě nejslabší z celé trilogie, přesto se tam najde pár vtipných a povedených scén. Nejsem zklamaná, jelikož nějakou takovou oddechovku jsem přesně čekala. ()

TomasKotlant

Kýčovité děti, otravní dospělí a pak už to ani vypravěč s hladinkou nezachrání. Možná jsem měl málo vypito, pak bych možná dokoukal aspoň do půlky. ()

CaptainCzech

První díl patří k tomu lepšímu co Česko vyprodukovalo, druhý už zaostával, ale stejně to bylo fajn a trojka i když kvalitativně nebyla špatná, tak ani na svého předchůdce nedosáhla. Nejspíš to bude tím, že když jsem na tenhle film koukal, ani mi nepřišlo že koukám na Bobule. Tón filmu tíhl spíš k dramatu než komedii a to se odrazilo i na humoru, který tu byl dost skromně. Staří známí Hádek s Langmajerem nezklamali a jejich společný scény jsem si užíval. Naopak velký zklamání pro mě byla Voříšková/Ramba, která tu byla nudná a celý film měla nastavený jeden obličej a to bez emocí. Nové postavy mě moc nezaujali, policajtka byla sice nahecovaná, ale místy až otravná a rádoby drsná. Dějová linka dětí taky více či méně zbytečná. Miro těžce nesympatickej herec a postava na přes držku. Závěrečný ''plán'' dost očekávatelný, nepochopitelný a nepromyšlený. Co uznávám jsou řečnické vsuvky Václava Postráneckého, které jsou ve filmu od začátku dokonce. Celkově film hodnotím na slabší 3* a jako uzavření trilogie jsem poměrně zklamán. ()

Stantu

Moc nechápu nízké hodnocení této komedie a už vůbec stěžování si některých komentujících na převládající drama. Hlavní postavy zestárly a “vyspěly” a celý děj je více serióznější, což si vyspělejší (starší) postavy zaslouží. Předchozí dva díly byly více komediálnější a bylo v nich více mladické nerozvážnosti a byly více uvolněnější. Zde se mi líbí jak je film již dospělejší a humor je dávkován decentně a vkusně. Doufám, že toto bude poslední díl, jelikož se jedná o velmi zakončení. Musím říct, že jsme se bavili od začátku až do konce... ()

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

10.03.2020

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zrušení veškerých hromadných akcí s účastí nad 100 lidí se společnost BIOSCOP rozhodla dočasně zrušit premiéru filmu 3Bobule, která byla v plánu už… (více)