Svět Petra Králíčka a jeho přátel (TV seriál)

The World of Peter Rabbit and Friends

• slovenský

Svet králika Petra a jeho priateľov

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 1992, 10x24 min

Britská parádní záležitost, která k sobě spolehlivě připoutá nejen nejmenší, ale i rodiče. Takhle by měly vypadat animované pohádky pro prťata. Jako dospělák velmi oceňuji hrané pasáže s nádhernou hudbou. Nevím jak ,a nějak se tam podařilo vpravit kouzlo anglického venkova. Momentálně rád poslouchám CD madam Lesley Garret - A North Country Lass a některé písně stylem i aranžmá téměř totožné s úvodní písní těchto pohádek. Nádhera! * * * *(5.1.2012)

To sú ale krásne rozprávky!!(11.9.2012)

Je velkým mínusem FEXu, že nedokázal tohle pořádně prodat, ani když byl v kinech film o Beatrix Potterové Miss Potter. Nejsou to dobří obchodníci a přitom je to skutečně nádherná záležitost. Kválík v gatích, jó, to je moje ;)(29.3.2009)

Nádherný seriál, ktorý je animovaný, ale zároveň hraný. Prináša krásne a zároveň známe rozprávky spisovateľky Beatrix Potterovej, ktora je dokonca v hranej časti stvárňovaná jednou z herečiek. Veľká Británia si navyše v tomto seriáli zachováva svoje daždivé počasie, čo je skutočne nádherné. A tie domčeky.... :-) V slovenskom znení: SZIDI TOBIAS, EVA KRÍŽIKOVÁ, MAREK ŤAPÁK, INGRID HANZELOVÁ iní. Réžia slovenských dialógov: EVA GALANDOVÁ(23.1.2010)

Pro malé děti ideální!(22.9.2012)