poster

Časovaná lidská bomba

 • USA

  Human Timebomb

Akční / Drama / Thriller

USA, 1995, 98 min

Režie:

Mark Roper

Kamera:

Rod Stewart

Producenti:

Danny Lerner, David Varod

Kostýmy:

Ruy Filipe
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Wacoslav1
  ***

  Musel jsem přehodnotit. Mark Roper je sice režisérská láma a Bryan Genesse herecký dřevo, ale jeho bojový schopnosti budili respekt. Škoda, že se po stránce soubojů pořádně předvedl jenom v pár filmech. Joe Lara si jede jako tradičně záporáka. Příběh je správně jebnutej akce přestřelená, ale furt někdo po někom střílí, něco vybuchuje, občas i nějaká ta bitka, zkrátka taková tradiční nu image záležitost let devadesátých. Původně jsem dal 2*, ale Bryan je můj oblíbenec a packal Roper se tu výjimečně vytáhnul i vzhledem k jeho jiné (ne) tvorbě, takže nakonec zaokrouhluji na 3* proč ne.50%(14.11.2011)

 • Lacike
  ***

  Jednu hviezdicku davam za vybuchy, druhu za vybuchy a tretiu za vybuchy. V tom filme je viac vybuchov ako v hocijakom ackovom velkofilme. Ale aj okrem vybuchov je tu dost rôznorodej a kvalitne natocenej akcie. Nahanacky, prestrelky, bitky. A vo vsetkych exceluje hlavny hrdina Bryan Genesse, ktory tu ma aj skvele hlasky. Zapletka je klasicka beckova volovina, ale vdaka obrovskej porcie kvalitnej akcie film rychlo odsypa a ani na chvilu nenudi. 7/10.(21.2.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace