Časovaná lidská bomba

Rod Stewart

Danny Lerner, David Varod

Kostýmy:

Ruy Filipe

Musel jsem přehodnotit. Mark Roper je sice režisérská láma a Bryan Genesse herecký dřevo, ale jeho bojový schopnosti budili respekt. Škoda, že se po stránce soubojů pořádně předvedl jenom v pár filmech. Joe Lara si jede jako tradičně záporáka. Příběh je správně jebnutej akce přestřelená, ale furt někdo po někom střílí, něco vybuchuje, občas i nějaká ta bitka, zkrátka taková tradiční nu image záležitost let devadesátých. Původně jsem dal 2*, ale Bryan je můj oblíbenec a packal Roper se tu výjimečně vytáhnul i vzhledem k jeho jiné (ne) tvorbě, takže nakonec zaokrouhluji na 3* proč ne.50%(14.11.2011)

Jednu hviezdicku davam za vybuchy, druhu za vybuchy a tretiu za vybuchy. V tom filme je viac vybuchov ako v hocijakom ackovom velkofilme. Ale aj okrem vybuchov je tu dost rôznorodej a kvalitne natocenej akcie. Nahanacky, prestrelky, bitky. A vo vsetkych exceluje hlavny hrdina Bryan Genesse, ktory tu ma aj skvele hlasky. Zapletka je klasicka beckova volovina, ale vdaka obrovskej porcie kvalitnej akcie film rychlo odsypa a ani na chvilu nenudi. 7/10.(21.2.2016)