Lovec stínů II

Lovec tieňov 2

Akční

USA, 1994, 94 min

• choze

Distribuce MIDO FILM. "VESELÉ VÁNOCE!"(6.8.2007)

VESELE VANOCE! ja nepopiram ze je to neoddiskutovatelne spatny film ale ted budu hodnotit srdcem! tenhle film odjakziva miluju a nestydim se za to John Eyres je muj oblibenec a pro mne je tenhle film proste symbolem Franka Zagarina kterej tu vypada neskutecne Cool a i kdyz hraje androida kterej na konci zmagori a vsechny pozabiji a snazi se tvarit necitelne je na nem videt ze si zabijeni lidi nepokryte uziva hlasovy cip k hlavnimu trezoru kde je ?! to ja nevim Nerozumim ti! Tak kde jsme to prestali? nasrat! SPATNA ODPOVED!(14.11.2011)

• nash.

Bezmocná pitomost. Bez nápadu, bez talentu, bez řemesla.(7.9.2006)

Naprostý copyright Die Hard a ješte dost podobný filmu Automatic s Grunerem, natočený téhož roku akorát že Android je tentokrát záporák. Jak už jsem psal Copyrighty celkem toleruji, ale tohle nebylo nic extra. Hlavně me dostalo jak na konci prej: ,,zbývají tři minuty" a na počitači se ukáže 2:99 wtf?(9.10.2016)

Frank Zagarino je (v tomto filme) jednoducho cool! Inak, slabšie béčko, ale mňa to celkom bavilo...(10.7.2006)

• J3dla

(odpad!)²(10.10.2006)

• Lacike

Dvojka prakticky ponuka to iste, co jednotka, len je vsetkeho viac, ale mna to bavilo menej. Akcnych scen pribudlo, ale ich kvalita sa podla mna zhoorsila a pripadali mi nudnejsie. Akurat bitky su lepsie, ale tie to nie je ziadna hitparada. Takisto je tu zabavnejsi hlavny hrdina. Zaporak ostal ten isty, stale pôsobivy Zagarino. Vysledkom je taka tupa nonstop strielacka, ktoru si pubertaci urcite uziju, ale ja si na tento typ filmu pripadam uz prilis stary. 4/10.(20.2.2016)

• humanbeing

Android obsadí středisko s atomovými zbraněmi a požaduje vrtulník. Film je celou dobu tak tmavý, že v něm není nic vidět, včetně děje. Teroristé, které tam zavedl android, střílí vše co se hýbe a hlavní hrdinové přežívají, zatímco android chodí nahatej po středisku a policejní auta v okolí vybuchují. Velice, velice špatná napodobenina Terminátora. Jednička hodně ušla, ale tohleto je úplná katastrofa.(17.2.2011)

• majo25

Dej, za ktorý by sa nehanbili ani rozpočtovo vyššie filmy, je v poriadku. Ale jeho spracovanie a chabé tempo robí z neho nudný film, v ktorom sa dalo pozerať iba na zopár súbojov. Trochu málo, aj na béčko.(7.4.2015)

• dainio

Pokud jednička byla sympatické céčko, kde Martin Kove hláškoval a vytvořil fajn zábavu s akcí, tak dvojka je čisté zetko. Přibylo více trapností, toporných výkonů, nelogičností a naprostých blábolů. Nemluvě o zpomalených záběrech. Je tu hodně scén, které Vám utkví v hlavě. Ale ne v tom pozitivním slova smyslu. Úplně jasná demence. Frank Zagarino aka Terminátor aka Ivan Drago je dobrý záporák a drží se na vlně jedničky. Jen je mi líto, že z těch miliard kulek se ani jednou nedokáže trefit. Nebo vlastně ano. Křivdil bych mu. Dokáže se trefit do ležící zraněné ženy. Fakt lempl. A proto jeho nejlepší pasáží je pronesení slov "Veselé Vánoce".(4.8.2018)

• Hapretor

Viděl jsem horší. Ten konec to ale sráží dolů. To už je moc. - F. Zagarino vypadá jak úchyl. A ješte měl roli cyborga, no páni !(23.8.2012)