Muž s minulostí

David Varod

Kostýmy:

Clinton Booyse
  • Lacike

Do akej kategórie zaradiť akčniak, ktorý vykráda akčné scény zo zetkových akčniakov? To je proste čistý odpad. Tie prechody medzi scénami z iných filmov a novými zábermi sú tak strašne očividné. No a príbeh je hovadina v ktorej sa Bryan Genesse celý čas ksichtí a gúľa očami jak full retard. Film pre extra otrlého diváka. 0/10.(14.6.2020)

• Wacoslav1

Na opakované shlédnutí musím souhlasit s Lacem. Tohle je opravdu totální nudná a zmatená sračka určená skutečně jen otrlému divákovi, ale i to je diskutabilní, protože když to vezmu kolem a kolem, tak si říkám komu je tohle vlastně určeno. Fanoušek akce se bude nudit, protože většinu z té akce tvoří vykradené záběry z jiných filmů této kategorie. Příběh je konspirační slátanina bez hlavy a paty navíc můj oblíbenec přes bojová umění Bryan Genesse tu zcela trestuhodně vůbec nic nepředvedl a co si budeme povídat, tak herectví nebylo zrovna jeho doménou. A i kdyby ano, tak v takto extrémně mizerně napsané roli by ani sebelepší herec neměl šanci cokoliv předvést. Takže zapomenout a spláchnout. Tenhle film vám za 90 minut vašeho života opravdu nestojí.0%(16.8.2012)