1BR

David Marmor

David Marmor

David Bolen

Ronen Landa

Nakonec to nebylo až tak zlé, ale prvních 20 minut mi byl film těžce nesympatický, no od doby, kdy skončil kocour v troubě, jsem zpozorněl. Každopádně, o Horor se moc nejedná, scénář je dost debilní, nikdo nechtěl na svobodu a raději bude sledován velkým bratrem, postavy nezajímavé, finále moc uspěchané a dost nepravděpodobné, že by se tak mohlo stát. Na jedno zhlédnutí ale fájn. (69. hodnocení)(26.4.2020)

Do tohoto snímku jsem šel tak nějak bez jakéhokoli očekávání a i bez rámcové znalosti jeho námětu, a najednou jsem se překvapeně přistihl, že mě to vlastně celkem dost baví. Jasně, kdybych si mohl vybrat, tak bych tenhle souboj individualismu a přehroceného komunitarismu radši viděl zpracovaný filmařem, který to vezme trochu víc seriózně a uvěřitelněji, ale i tahle jednoduchá béčková variace mě vcelku uspokojila.(3.5.2020)

• pornogrind

Nepovedená adaptace do komunity. Tak tenhle snímek se zrovna nemůže pyšnit zrovna originálním námětem. Ale i přesto mě ze začátku celkem zaujal. Ale zhruba od půlky mu začíná docházet dech a to se nespraví až do konce. Navíc samotnej konec mi přišel takovej nemastnej, neslanej a tak nějak odfláklej. Mě osobně ani moc nesedla hlavní představitelka Nicole Brydon Bloom ( ale to je můj problém ). Za mě celkem zklamání. Čekal jsem něco víc.(27.4.2020)

Po smrti matky a roztržce s otcem přijíždí Sarah do LA hledat nový začátek. Najde si práci a krátce na to i ideální bydlení v bytovém centru obývaném vstřícnou komunitou. Jenže není všechno zlato co se třpytí a celkem záhy je jasné, že s bytem i lidmi je něco špatně. V souvislosti s hororem se dá mluvit snad jen o scéně s hřebíky. Nečekejte ani houstnoucí atmosféru a dávkované napětí. Za to se ale dočkáte celkem působivého psychoteroru a velice šikovně zakomponovaného orwelloského podtextu. A to mě dohromady hodně bavilo. Co vytknout není ani hercům a doufám, že Nicole Brydon Bloom ještě v budoucnu ukáže, co v ní je. Zatím vypadá hodně slibně. 80%(26.4.2020)

Nijak objevné drama o sektě s příšerným vizuálem. Sarah se chce osamostatnit, a tak přijede do Los Angeles, najde si úřednickou práci a po velmi krátké době se stěhuje z motelu do vlastního bytu. To ovšem netuší, že všichni ti milí usměvaví sousedé jsou členy pošahané sekty a že její roztomilý spolusoused skrývá pod maskou zcela jinou tvář. Horor ne, i když dojde na pár hřebíků, bodec i pistoli, thriller tak trochu, hlavně v posledních deseti minutách. Bloomová je sympatická, komuna slizká, závěr otevřený. Na jedno podívání dobré, jinak ale žádná bomba.(30.4.2020)