Oproti takovému Whirlpoolu (neřkuli Lauře) podruhé dojem trochu slabší. To nic ovšem nemění na tom, že je to víc než solidní noirové melodrama se sexy Lindou Darnell a příjemně nejednoznačným Danou Andrewsem.(7.12.2009)

Noir spíš námětem a cynicky vykreslenými vztahy než atmosférou, která je víc dramatická a lehce i detektivní. Konec překvapí. Ale nedokázala jsem uvěřit, proč by si hlavní nevinná hrdinka vybrala po několikahodinové známosti chlapíka tak evidentně odtažitého a bažícího po jejích penězích a nikoliv po ní. /17. 5. 15./(17.5.2015)

Tento noir je tak trochu naopak. Prím tu hrajú muži, ženy sú skôr obeťami ich vôle, oni sú tí ovládajúci. Nesentimentálne, pevne zovreté, s celkom prekvapivým priebehom deja, skutočne nemá zmysel si niečo čítať dopredu. Navyše držíme palce niekomu, kto nie je úprimný a má asi toho veľa nekalého za sebou. Možno sa budete pritom cítiť aj trochu previnile. Koniec ma nenapadol, i keď som si myslel, že som na neho 15 minút pred koncom prišiel. Neprišiel, ale tá moja alternatíva by ma uspokojila viac. Mňa tento film zaujal o niečo viac, ako Laura, pripadal mi zrozumiteľnejší aj napriek tomu, že rovnako obsahuje dejové zvraty. Ako hovorí každý detektív v každej krimi, najviac zločinov sa pácha z vášne.(21.1.2015)

Stejně jako v Lauře, i zde má každá postava něco do sebe. Cynický Dana Andrews, dokonalá kráska Linda Darnell a nekompromisní polda Charles Bickford tvoří spolu s nevinnou ovcí mezi vlky, sympatickou Alice Faye perfektně autentickou lidskou mozaiku. Přes možná trochu zbytečný stoprocentní happy-end rozhodně potěší nevyzpytatelný příběh a malé bezvýznamné plus má u mě Fallen Angel i za krátkou roli Johna Carradina.(6.7.2010)

Pokud mě nějaké noiry dokáží překvapit dějovými zvraty, tak jsou to noiry Otto Premingera. Stejně jako v Lauře má divák zpočátku pocit, že má navrch, ale to je omyl. Sice slabší, ale pořád 4*.(21.12.2006)